Dnes je pondelok, 06.apríl 2020, meniny má: Irena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Flirtovanie medzi Jennifer Lopez a Leonardom DiCapriom zabáva internet

marec 30, 2016 - 18:16
Moderátor zábavnej šou v aute James Corden sa už niekoľkokrát postaral o mimoriadne vtipné momenty so svetovými celebritami. Poslednou obeťou jeho humoru sa stala latino diva Jennifer Lopez. Okrem speváckych duetov si zo speváčky poriadne vystrelil. Z jej súkromného telefónu napísal flirtujúcu textovú správu Leonardovi DiCapriovi. Jeho pohotová reakcia už stihla obehnúť celý virtuálny svet.

V poslednom dieli Carpool Karaoke s Jamesom Cordenom bola hosťom spevácka hviezda Jennifer Lopez. V 12-minútovom videu si spolu zažartovali  o jej mladých milencoch, či ktoré požiadanie o ruku považuje za najromantickejšie (celkovo ich bolo päť!). Ale najvtipnejší moment prišiel v závere šou. James poprosil Jenny o napísanie textovej správy jej známemu. Napriek  protestom, moderátor poslal mierne flirtujúcu správu oscarovému hercovi Leonardovi DiCapriovi

Nenadarmo sa o Leovi hovorí, že je kráľom medzi lámačmi ženských sŕdc.  Pri takejto spontánnej odpovedi by sa nejednej kráske podlomili kolená. Takto znie celá konverzácia medzi hollywoodskymi hviezdami. J. Lopez: “Ahoj zlatko, cítim, že by som  sa potrebovala trochu odreagovať.  Ak máš nejaké návrhy, daj mi vedieť. J.Lo (veď vieš z bloku- kde narážal na pieseň Jenny from the block).” L. DiCaprio: "Myslíš dnes , boo boo? V klube? "

Jennifer Lopez Carpool Karaoke

Autor: 
The Late Late Show with James Corden

- - Inzercia - -