Dnes je pondelok, 20.január 2020, meniny má: Dalibor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavu aj tento týždeň čakajú dopravné obmedzenia

júl 11, 2016 - 06:08
Vjazd k hotelu Carlton pre hostí umožnia z Jesenského a Gorkého ulice, zároveň ho ale budú kontrolovať a riadiť policajti

Na dopravné obmedzenia, ktoré od 10. do 15. júla čakajú Bratislavu, upozorňuje polícia. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v uvedených dňoch môže dôjsť k čiastočným dopravným obmedzeniam pri presune delegácií z letiska M. R. Štefánika a hraničného prechodu Jarovce – Kitsse k miestam ubytovania delegácií, čiže smerom k hotelom River Park, Sheraton či Austria Trend, respektíve pri presune z centra mesta na letisko a hraničný prechod a v dňoch 11., 12. a 14. júla aj v popoludňajších a večerných hodinách na Bratislavský hrad. Usmerňovanie a reguláciu dopravy budú zabezpečovať hliadky dopravnej polície podľa vzniknutej dopravno-bezpečnostnej situácie.

Szeiff pripomína, že od 1. júla do 15. októbra je neprejazdná Medená ulica, pričom vjazd vozidiel je možný cez Kúpeľnú ulicu. V dňoch 11. až 15. júla v čase od 06:00 do 18:00 budú dopravné obmedzenia v zmysle schváleného projektu organizácie dopravy, v rámci ktorého bude zakázaný vjazd na Mostovú ulicu z Vajanského a Rázusovho nábrežia. Vjazd k hotelu Carlton pre hostí umožnia z Jesenského a Gorkého ulice, zároveň ho ale budú kontrolovať a riadiť policajti. 

Polícia zároveň upozorňuje všetkých účastníkov cestnej premávky, že sú povinní dodržiavať pravidlá cestnej premávky, správať sa disciplinovane a ohľaduplne tak, aby neohrozili bezpečnosť alebo plynulosť cestnej premávky a tiež musia poslúchať pokyny polície. 

Na internetovej stránke ministerstva vnútra zároveň budú priebežne aktualizovať informácie o dopravných obmedzeniach.

- - Inzercia - -