Dnes je pondelok, 24.február 2020, meniny má: Matej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Redakcia pre vás testovala: Vychutnali sme si pobyt v Hoteli Kaskády****

júl 26, 2016 - 19:15
Leto je ideálny čas na spoznávanie všetkých krásnych kútov našej krajiny. V kúpeľnom mestečku Sliač redakcia ŽenskéhoWebu pre vás otestovala služby hotela Kaskády a taktiež si vyskúšala všetky aktivity, ktoré ponúka. Ako sme boli spokojní, sa dozviete v článku.

Dokonalý relax  

Oddýchnite si vo vonkajších bazénoch a vírivkách kde načerpáte sily na všetky ďalšie pracovné povinnosti. Dámy určite potešia pohodlné ležadlá, ktoré sa dajú využiť hneď na niekoľko spôsobov. Palmy a okolité kvety v nás vyvolali dojem prímorskej oblasti. A to všetko s výhľadom na krásnu prírodu Sliaču. 

va_hotel_kaskady_102_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

va_hotel_kaskady_106_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Dostali nás osviežujúce drinky

V horúcom počasí nepadne nič lepšie ako svieži ľadový nápoj. Jahodové mojito či sladučký ovocný drink (namiešaný špeciálne na naše želanie)  chutili famózne. Ich chuť nás absolútne dostala. A navyše nám ich pripravoval sympatický barman. Čo viac si priať? 

va_hotel_kaskady_62_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

va_hotel_kaskady_63_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Jedlo bolo kulinárskym zážitkom

Na letnej terase si okrem vynikajúcich drinkov môžete vychutnať aj skvelú kuchyňu hotela. Ľahké, zdravé jedlo, ktoré nielen skvele vyzerá, ale aj výborne chutí. Musíme poznamenať, že lepšieho tuniaka sme ešte nemali! 

va_hotel_kaskady_101_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

va_hotel_kaskady_96_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Deti si užijú kopec zábavy

Tím animátorov má pre vaše malé ratolesti pripravený bohatý program na celý deň. Takže s partnerom si môžete ukradnúť čas len pre seba. Deti sa zatiaľ vybláznia na minigolfe, v detskom bazéne a možno ich zaujme aj streľba z luku. Hotel ponúka aj detský kútik. 

va_hotel_kaskady_143_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

va_hotel_kaskady_140_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Na svoje si prídu aj športovci

Fanúšikovia tenisu a volejbalu si tu určite prídu na svoje. Plážový volejbal si s vami rady zahrajú aj sympatické animatórky. Neprehliadnite ani okolitú prírodu, ktorá stojí aspoň za jednu prechádzku. 

va_hotel_kaskady_134_web_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Naše hodnotenie: *****

Pozrite si, ako sme si užili pobyt v úžasnom Hoteli Kaskády****

Čo ponúka Hotel & Spa Resort Kaskady

Autor: 
Milan Kulifaj

- - Inzercia - -