Dnes je pondelok, 06.apríl 2020, meniny má: Irena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najväčší fešáci súčasnosti: Títo chlapi vám popletú hlavy!

august 03, 2016 - 10:16
Nechýba im šarm, vypracované telo a do očí bijúci perfektný vzhľad. Títo muži spĺňajú všetky spomínané atribúty. Renomovaný časopis Harper´s Bazaar nedávno zverejnil rebríček najpríťažlivejších mužov súčasnosti. Nechýbajú v ňom hviezdy ako Leonardo DiCaprio, Ryan Gosling či Tom Hardy.

Tom HARDY

Slávnym sa stal iba pred pár rokmi, potom čo sa vyhrabal zo všetkých problémoch s alkoholom a drogami. Anglický herec momentálne patrí medzi hollywoodsku špičku. Snímky Revenant a Mad Max ho vystrelili medzi najlepšie platených hercov súčasnosti. Mimo jeho kariérne úspechy, imidž drsného chlapa mu žerú milióny žien po celom svete.  

Ryan GOSLING

Okrem toho, že vyzerá ako poloboh, zdá sa, že je aj veľmi milý a starostlivý. S herečkou Evou Mendez sa im nedávno narodilo už druhé dieťa. 

Scott EASTWOOD

Možno ho ešte nepoznáte tohto krásavca, ale určite vám niekoho pripomína. Je to syn slávneho herca a režíséra Clinta Eastwooda. Aj mladučký Scott si už stihol zahrať v niekoľkých filmoch, ale jeho debut sa predpokladá až so snímkou Jednotka samovrahov, ktorá ešte len dorazí do kín. 

Gabriel MACHT

Mnoho ľudí ho pozná ako uhladeného právnika zo seriálu Suits. Niet sa čo čudovať. Gabrielove uhrančivé oči a šibalský úsmev z neho robia prvotriedneho fešáka. 

Leonardo DICAPRIO

V tomto rebríčku nesmie chýbať ani herecké eso Leonardo. Známy lámač sŕdc aj po rokoch vyzerá stále sexy. Uvidíme, ktorá žena sa stane jeho jedinou vyvolenou. 

Theo JAMES

Vo fantasy filmoch Divergencia nás opantali jeho podmanivé čokoládové oči. Theo momentálne hviezdi aj v mnohých reklamných kampaniach vrátane reklamy na parfém Hugo Boss. Tomuto mladému hercovi predpokladáme veľkú budúcnosť. 

Ryan REYNOLDS

Do nedávna sme ho mohli vidieť iba v sladkých komédiách. Avšak naposledy celý svet ohúril v komixovom trháku Deadpool. S jeho manželkou Blake Lively tvoria priam ukážkovú pár. Dokonca na ceste je už druhé dieťa. 

Bradley COOPER

Aj vás hypnotizujú tie nádherné modré oči Bradleyho Coopera? Jeho uhrančivému pohľadu podľahla nejedna kráska. Momentálne sa šepká, že randí s topmodelkou Irinou Shayk. 

- - Inzercia - -