Dnes je piatok, 03.december 2021, meniny má: Oldrich
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

V petržalskej knižnici čítajú pre deti večerníčky

november 21, 2016 - 08:32
Cieľom akcie je vzbudiť záujem rodičov a detí v predškolskom veku o čítanie a knižnicu
Foto: 

 Čítania večerníčkov pre najmenších spojené s premietaním už prečítanej rozprávky sú súčasťou akcie s názvom Večerníček naživo, ktoré pre svojich čitateľov pripravuje miestna knižnica v bratislavskej mestskej časti Petržalka. Ako ďalej informuje knižnica na svojej oficiálnej internetovej stránke, podujatie je v pondelok, v stredu a vo štvrtok od 18.00 do 19:00 na pobočkách Prokofievova 5, Turnianska 10, Vavilovova 24. V pondelok a vo štvrtok od 17:00 do 18:00 môžu prísť záujemcovia na pobočku na Furdekovej 1.

Cieľom akcie je vzbudiť záujem rodičov a detí v predškolskom veku o čítanie a knižnicu. Knihovník pripraví knihy s rozprávkami, počítač a dataprojektor, v čitárni knižnice prečíta rozprávku a potom bude premietať. Cieľovou skupinou sú deti v predškolskom veku. 

Miestna knižnica Petržalka je rozpočtovou organizáciou mestskej časti Bratislava – Petržalka. Organizačne sa Miestna knižnica Petržalka člení na desať pobočiek, ktoré slúžia deťom, mládeži a dospelým. Jedna z pobočiek má špeciálne náučno-odborné zameranie.

- - Inzercia - -