Dnes je nedeľa, 05.júl 2020, meniny má: Cyril, Metod
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Skvelý tip na víkend: Najprítulnejšie kino na svete zahreje i zime

december 03, 2016 - 17:00
Pohodlné sedenie v Tuli vakoch, fantastický film, pukance po ruke, a vám ostáva len ponoriť sa do deja filmu. Nie je to vymyslený zázrak, ani vaša vlastná obývačka, ale nový koncept TULI CINEMA! Vďaka projektu TULI CINEMA v x-bionic® sphere môžete nazrieť do filmového sveta cez optiku dokonalých farieb, exkluzívneho pohodlia a prvotriedneho zvuku. Pastva pre všetky ľudské zmysly sa spojila do jedného priestoru a vytvorila tak svetový unikát.

Myšlienka Tuli vakov od piešťanského dizajnéra a výtvarníka Michala Staška zaujala aj tvorcov x-bionic® sphere, multifunkčného komplexu v Šamoríne. Sedenie na farebných vakoch ponúkajú v kine, ktoré funguje od štvrtka do nedele. Kapacita kina je 112 osôb a cena lístkov sa pohybuje v rovnakých cenových kategóriách ako v tradičných multiplexoch.

Celá sála je navrhnutá na mieru, pričom dôraz sa kládol na potreby diváka, aby bolo premietanie dokonalé. Okrem pohodlného sedenia sa môžete tešiť na špičkovú kvalitu obrazu a kvalitné ozvučenie. Mimochodom, filmy sa premietajú v stabilných hracích časoch nielen v slovenskej jazykovej verzii, ale aj v maďarskom dabingu, tak si pri výbere filmu dávajte pozor.

Ak vám v zimných mesiacoch nebolo dosť túlenia v TULI CINEMA, odporúčame vyskúšať aj fantastický wellness, ktorý nájdete priamo v rezorte pod názvom x-bionic® wellness sphere.

Aktuálny program kina nájdete na stránke http://www.tulicinema.com/

- - Inzercia - -