Dnes je utorok, 27.júl 2021, meniny má: Božena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Slávka Halčáková sa vracia k divadlu, zahrá si v GUnaGU

marec 03, 2017 - 13:14
Po takmer päťročnej pauze sa herečka Slávka Halčáková vracia na divadelné dosky, kde kedysi začínala, do bratislavského divadla GUnaGU.
Foto: 

Predstaví sa v novej sci-fi komédii Viliama Klimáčka Raj je iba eden (muzikál bez hudby). Noir detektívku v réžii Soni Ferancovej uvedie GUnaGU vo svojom sídle na Františkánskom námestí 7 premiérovo už túto sobotu o 19:30.

GUnaGU avizuje novinku Raj je iba eden ako paródiu na severské kriminálky, príbeh lásky medzi človekom a padlým anjelom, ale aj ako sci-fi z blízkej budúcnosti a muzikál, v ktorom sa pokazí všetko, čo sa len dá. „Mýtus o padlých anjeloch je hravo posunutý do Bratislavy roku 2022, v ktorej bežne kúpite spievajúce zmutované potraviny. V uliciach sa vedie boj o záhadnú knihu. Prípad dostane mladý detektív a všetko sa zamotá, keď stretne dve divné ženy - starú ‚homlesáčku‘ a krásnu predavačku biopotravín,“ píše divadlo v anotácii k hre. Diváci sa popri Slávke Halčákovje môžu tešiť i na Viktora Horjána, Vladislava Plevčíka alternovaného Davidom Hartlom a Natáliu Puklušovú. Výslednú podobu novinke dali aj: Simona Vachálková (kostýmy), Šárka Ondrišová (choreografia) a Silvia Balážová (scéna). 

Po sobotňajšej premiére je Raj je iba eden najbližšie na programe divadla GUnaGU v pondelok 6. marca a následne 10., 13. a 30. marca. 

ZDROJ: SITA

- - Inzercia - -