Dnes je pondelok, 18.jún 2018, meniny má: Vratislav
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

/ukončené/SÚŤAŽ: Vneste do vášho príbytku podmanivú vôňu

máj 25, 2017 - 09:54
Príjemnú vôňu nemusíme vnímať len na prechádzkach vonku, ale pomocou rôznych voňavých produktov ich takisto vieme vniesť aj do našich príbytkov. Stačí k tomu štýlová sviečka, farebný aróma difúzer, vosk, katalytický difúzer, alebo exotická tyčinková vôňa ktorá vás rázom prenesie do ďalekých krajín.

Najobľúbenejšie sú sviečky

Najpopulárnejším spôsobom ako si „ovoniať“ príbytok ostávajú stále sviečky. Čo sa však rokmi podstatne zmenilo je kvalita a výber. Okrem klasických lacnejších, sú v dnešnej dobe na trhu dostupné nesmierne kvalitné, ručne vyrábané sviečky. Medzi tieto patrí napríklad značka Baobab. Ich farebná kolekcia sviečok Eden, vás doslova prenesie do tropického raja. Sviečky sú ručne vyrábané, zatiaľ čo ich špecifické vône vyvíjajú špičkový parfuméry. Čo to znamená pre nás? Okrem toho že sviečka krásne a dlho voní je vyrobená z absolútne prírodných materiálov. Máte teda istotu, že vôňa, ktorá sa šíri vašim príbytkom je prírodná a zdraviu neškodná.

Dekoračný aróma difúzer

Aróma difúzer predstavuje ďalší spôsob ako si štýlovo prevoniať príbytok. Jeho výhodou je na rozdiel od sviečky dlhšia trvácnosť a štýlový dizajn. Aroma difúzer je dizajnový doplnok, ktorý vašu domácnosť oživí. Vybrať si môžete z rôznych porcelánových difúzerov, ktoré sú apropo výbornými darčekmi. Veľmi pekné produkty má napríklad značka Chando. Ďalšou variantou sú elektrické difúzery,ktoré dopĺňate kapsulami rôznych vôni. Okrem vône si môžete vybrať tiež farbu difúzera, ktorý skrášli vašu domácnosť. Túto jar sú v kurze rôzne pastelové farby od zelenej, cez rúžovú až po modrú. Odporúčame napríkad pastelové elektrické difúzery Sissi.

Katalytické lampy

Katalytické lampy sú novou, modernou formou osviežovania vzduchu. Vďaka katalytickej reakcii, ktorá sa spustí ich horením, prevoňajú rýchlo a intenzívne svoje okolie, ktoré navyše zbavia zápachu aj baktérií. Vonná esencia je ukrytá v sklenenej nádobke, ktorá je obvykle dizajnovo veľmi zaujímavo prepracovaná, preto sú tieto výrobky okrem iného tiež štýlovou záležitosťou. Okrem toho, že veľmi príjemne voňajú, vyhovujú aj tým najprísnejším zdravotným normám. Túto jar sú v kurze rôzne farebné tieňované lampy aké má v ponuke značka Zeline. Do minimalistických interiérov sú zase vhodné jednofarebné číre modely značky Diamant.

Tyčinkové aróma difúzery

Tyčinkový aróma difuzér má podobu fľaštičky s vonnou esenciou, ktorá je uzavretá zátkou s otvorom uprostred. Do otvoru sa vkladajú tyčinky z prírodného ratanu, po ktorých vonná esencia  uvoľňuje. Tyčinkové difúzery sú druhou najpopulárnejšou voľbou po sviečkach a to najmä kvôli  cene, ale tiež trvácnosti. Existujú menšie 18 ml difúzery Animikados, ktoré sú príjemnou maličkosťou,  ale tiež väčšie napríkla od značky Culti,  s objemom až 1000 ml, ktoré vydržia voňať aj viac než pol roka. Paličkové difúzery sú skvelou variantou prevoňania nielen bytových priestorov, ale tiež  napríklad kúpelní,či kancelárii.

Pripravili sme si pre vás súťaž o 6 vôní do bytu. Stačí keď správne odpoviete na súťažnú otázku. Výhercov žrebujeme už v pondelok 29.mája. 

Šťastní výherocvia sú Monika Frolová z Nitrianskeho Pravna, Vladimíra Vráblová z Ivanky pri Dunaji, Monika Galánýiová z Vinice, Anna Gálová z Košíc, Dušan Džačovský zo Sabinova, Zuzana Ibolyová z Galanty.

 

- - Inzercia - -