Dnes je pondelok, 18.jún 2018, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Venujte svoj čas a darujte šťastie

máj 29, 2017 - 19:09
Každý po tom túžime, ale sami to zabúdame dávať druhým… viete, čo to je? Odpoveď je jednoduchá: pochvala. Vzpomeniete si, kedy vás naposledy niekto pochválil? A ruku na srdce, kedy naposledy sa niekto dočkal pochvaly od vás?

Úprimne pochváliť druhých nás stojí len okamih času a pritom pochvala dokáže skutočné divy. Naplní vás šťastím, pocitom zadosťučinenia a radosti a dodá vám energiu. Práve teraz máte možnosť učiniť niekoho skutočne šťastným. Nedávno sa totiž na Slovensku predstavil nový projekt Slovenský Goodwill. Je to ocenenie pre podnikateľov a spoločnosti, ktoré si ľudia vážia. Je založený na nomináciách verejnosti a každý teda môže týmto spôsobom vyjadriť verejné uznanie firme, ktorú si z nejakého dôvodu váži. Dokážete o niekom povedať, že si ho úprimne vážite?

Možno je to vaša šéfka, možno manžel, ktorý úspešne podniká, alebo vaša kamarátka, ktorá sa rozhodla osamostatniť a vy ju za to obdivujete. Slovenský Goodwill vám teraz ponúka jedinečnú možnosť vyjadriť im vaše uznanie verejne a odmeniť ich tak za to, akí sú skvelí.

Vďaka vašej pochvale, ktorú uvediete v nominácii, získajú ľudia, ktorí sú hodní obdivu, obrovskú motiváciu a silu pustiť sa do ďalších bohumilých projektov alebo viac pomáhať potrebným. Okrem toho získajú taktiež hodnotné ceny, ktoré im pomôžu akcelerovať ich vlastné podnikanie. A vy? Jedinečný pocit z dobrého skutku, ktorý vás zahreje na celý deň, posilnenie vzťahu s tým, koho nominujete, a keď budete mať šťastie, taktiež zaujímavú odmenu ako poďakovanie od usporiadateľa za váš čas venovaný nominácii.

Podrobné informácie a taktiež nominačný formulár nájdete na webových stránkach projektu www.slovenskygoodwill.sk. Nominovať môžete do 30. júna.

- - Inzercia - -