Dnes je štvrtok, 21.jún 2018, meniny má: Alojz
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Knižné postavy vo vlaku

jún 14, 2017 - 12:56
V nedeľu 11. júna prvýkrát odštartoval z Košíc do Bratislavy rýchlik Pantarhei.sk. Cestujúci zažili netradičnú cestu s literárnymi príbehmi a knižnými postavami.

„Stretli sme sa s veľmi pozitívnymi reakciami. Myslím, že cestujúci sa našej prítomnosti naozaj tešili. Najviac sa zabávali pri literárnom kvíze, kde mohli získať viaceré ceny.“ (Lukáš Bonk, marketingový riaditeľ).

Vlak vyprevadil z Košíc maskot kníhkupectva Panda Ray. Cestujúcim spríjemňovali voľné chvíle obľúbené knižné postavy: Harry Potter, Snehulienka a Červená čiapočka. Počas cesty ste si tak mohli zasúťažiť v literárnom kvíze o super ceny, čítať si z knižných ukážok, odfotiť sa s hrdinami a získať knihu.

 „Vo vlaku sme strávili naozaj príjemný čas. Týmto by som sa chcel poďakovať aj personálu Železničnej spoločnosti Slovensko, ktorí nám boli maximálne nápomocní. Som veľmi rád, že sme takouto milou akciou možno motivovali niektorých cestujúcich, aby trávili čas vo vlaku čítaním kníh.“ (Lukáš Bonk, marketingový riaditeľ).

Vlak nesúci meno kníhkupectva a e-shopu Panta Rhei štartuje z Košíc každý deň o 10:08 s príchodom do Hlavnej stanice Bratislava o 16:05. 

- - Inzercia - -