Dnes je sobota, 04.apríl 2020, meniny má: Izidor
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Na Kuchajde sa opäť stretnú dvojčatá z celého Slovenska

jún 16, 2017 - 11:43
V areáli bratislavského prírodného kúpaliska Kuchajda sa cez víkend opäť stretnú dvojčatá z celého Slovenska. Cieľom akcie je prekonať doteraz zapísané slovenské rekordy, ktoré sa dvojčiat týkajú.

 Ako informuje novomestská samospráva na svojej internetovej stránke, piaty ročník Celoslovenského stretnutia dvojčiat a trojčiat bude v sobotu 17. júna na kúpalisku v bratislavskom Novom Meste. Program sa začne o 10:00 a trvať bude do 16:00. Vstup je voľný a na stretnutie môžu prísť súrodenci v každom veku. Súčasťou akcie tiež budú farbičkový koncert pre deti, zumba, kúzelník, tombola či hudobné vystúpenie. Cieľom akcie je prekonať doteraz zapísané slovenské rekordy, ktoré sa dvojčiat týkajú.

Účastníkov stretnutia budú registrovať od rána. Približne o 13:30 odovzdajú registračné formuláre a vyhlásia rekordy. Registračné stánky budú pri vstupe do areálu, zapíšu sa tu všetky dvojčatá i trojčatá. Ako informujú organizátori na stránke http://www.stretnutiedvojciat.dvojickovo.sk, prihlásených je už vyše dvestopäťdesiat rodín s dvojičkami i trojičkami z celého Slovenska. Na akcii sa zúčastňujú bábätká i staršie ročníky. Podujatie sa na Kuchajdu vracia po dvoch rokoch, naposledy tu bolo stretnutie v roku 2015.

- - Inzercia - -