Dnes je sobota, 26.máj 2018, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Firewalking: Prídi na Kuchajdu a prekonaj svoj strach!

jún 19, 2017 - 13:22
Prežite čarovný štvrtkový večer v romantickom prostredí pri Kuchajde s letnou atmosférou a podujatím, ktoré vyrazí dych každému kto sa ho zúčastní. Skupina ľudí s otvorenou mysľou použije všetky svoje mentálne schopnosti, aby sa odhodlali prejsť doslova po žeravom chodníku, vytvorenom z horúcich uhlíkov. Atmosféra bude presiaknutá letným počasím, vôňou dymu, napätím, hudbou.

Koľkokrát sa v živote pre niečo nadchneme? Naše oči sa rozžiaria pri obyčajnom pomyslení na náš sen. Pri predstave ako otvárame dvere vysneného domu, ako držíme v náručí svojho práve narodeného potomka, ako preberáme ocenenie za športový výkon, či diplom za ukončenie štúdia. 

Všetko sú to sny. Naše sny. Všetci ich máme. Sme ochotní ísť za nimi dňom i nocou. Denno-denne si utierať kvapky potu z čela, prekonávať svoje limity, prekračovať medze. Prečo? Pretože taká je sila v nás. Nekonečná. Taká je túžba. Také je odhodlanie. Pre svoje sny sme ochotní urobiť čokoľvek. 

Tajomstvo chodenia po žeravých uhlíkoch vám odhalí na Kuchajde už tento štvrtok od 18:00 mentor, kouč, vizionár, Peter Kočalka, zakladateľ vzdelávacieho centra Business Cloud. Ak sa chceš zbaviť svojich strachov a prekonať samého seba, nezabudni už tento štvrtok na Kuchajde. Každý kto si trúfne a prejde po žeravom chodníku dostane certifikát a čaká ho prekvapenie. www.nastartujpodnikanie.sk

Sme ochotní prejsť aj cez oheň!

Len si to predstavte. Stojíte naboso pred hŕbou žeravého uhlia. Pozeráte sa na tie maličké uhlíky ako tam len tak ležia a čakajú na vás. To teplo, ktoré z nich sála, cítite na každom kúsku vášho tela. Adrenalín vám prúdi celým telom a vaše druhé JA vám hovorí: „Čo to robím? Veď to je šialenstvo!“ No aj napriek tomu zmobilizujete všetky svoje sily a vkročíte na oheň. Najskôr jednou nohou, potom druhou. Fyzická i emocionálna energia prúdi vašim telom. Po niekoľkých ďalších krokoch cítite pod nohami príjemný studený „piesok.“ Každým ďalším krokom cítite úľavu. Zabúdate na obavy, ktoré ste pred na začiatku mali. V ten moment začínate pociťovať šťastie, eufóriu. Ste na seba hrdý, že ste to dokázali.  

Príď sa presvedčiť na vlastné oči, že je to možné. Štvrtok, 22.6.2017 od 18:00 Kuchajda, Bratislava. 

- - Inzercia - -