Dnes je štvrtok, 21.február 2019, meniny má: Eleonóra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na Prístavnom moste pre práce úplne uzavrú dopravu

august 17, 2017 - 15:24
Na Prístavnom moste v hlavnom meste SR Bratislave pre rekonštrukčné práce v sobotu 19. augusta i v sobotu 26. augusta úplne uzavrú dopravu. Týkať sa to bude všetkých vodičov v čase od 23:00 do 04:00 nasledujúceho dňa.

Dopravu v smere do Bratislavy na Brno, Viedeň pred mostom vyvedú v križovatke Prievoz, nasledovať bude vetva diaľničnej križovatky, vetva cesty I/61, Prístavná ulica, Most Apollo, Einsteinova ulica a opäť sa vodiči vrátia na diaľnicu D1. V smere z Bratislavy na Žilinu dopravu za križovatkou Pečňa vyvedú na Einsteinovu ulicu, Most Apollo, Prístavnú ulicu, vetvu cesty I/61 a vetvu diaľničnej križovatky, vodiči sa potom vrátia na diaľnicu D1.

Dopravné obmedzenia sa tohto úseku budú týkať aj v sobotu 26. augusta, bude to tiež v čase od 23:00 do 04:00 nasledujúceho dňa. Dopravu v smere do Bratislavy na Brno, Viedeň pred mostom vyvedú v križovatke Prievoz, potom po vetve diaľničnej križovatky, vetve cesty I/61 a za mostom sa vodiči vrátia na diaľnicu D1. V smere z Bratislavy na Žilinu pred mostom dopravu vyvedú v križovatke Prievoz, nasledovať bude po vetve I/61, vetve diaľničnej križovatky a za mostom sa vozidlá opäť vrátia na diaľnicu D1.

Presmerovanie sa počas tých dvoch augustových sobôt bude týkať aj bratislavskej mestskej hromadnej dopravy. Dotkne sa to liniek 96 a 98. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava na svojej oficiálnej webovej stránke. Linka číslo 96 v smere Prokofievova bude jazdiť od zastávky Prístavný most po trase Prístavná, Most Apollo, Dolnozemská cesta, Gettingova, Mamateyova, Furdekova, kde sa od zastávky Lachova napojí na svoju trasu. Obsluhovať nebude zastávku Bosákova. Zastavovať bude na zastávkach Šustekova v smere na letisko. Od zastávky Bosákova bude jazdiť po trase Most Apollo, Prístavná, kde sa od zastávky Prístavný most napojí na svoju trasu. Linka číslo 98 bude cestujúcich voziť obojsmerne cez Prístavnú ulicu a Most Apollo.

- - Inzercia - -