Dnes je streda, 23.máj 2018, meniny má: Želmíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Gospelový koncert troch speváckych dív prichádza do Ružinova

september 07, 2017 - 10:07
Sister Soul je názov gospelového projektu v podaní troch amerických speváčok. V Bratislave sa predstavia prvýkrát počas Ružinovských hodových slávností v piatok 22.9. o 19.00 h.

Hudobný projekt troch speváčok, pôsobiacich pod názvom Sister Soul, vyniká energickosťou a spontánnosťou vlastnou gospelovej hudbe. Hostia si budú môcť vypočuť známe piesne ako Amazing Grace, Let It Rise, Oh Happy Day, Glorious a mnohé iné. Členky Sister Soul okrem mnohých vlastných projektov hudobne spolupracovali aj s umelcami ako Celine Dione, Whitney Houston, či BB King.

Na koncerte sa predstavia speváčky Laeh Jozanna Jones, Giovana Kingsberry a taktiež americká diva soulu Deidra Jones. Pôsobila napríklad ako vokalistka Michaela Jacksona, vedúca vokalistka pri The Golden Gospel Singers a hrala v muzikálovej produkcii mapujúcej životný príbeh gospelovej speváčky Mahalie Jacksonovej. Okrem Deidry zaspievajú tiež Laeh Jozanna Jones a Giovana Kingsberry spolu s klavírnym doprovodom v podaní Kevina Drummonda. Koncert bude klavírne doprevádzať Kevin Drummond.

Gospelový koncert Sister Soul sa bude konať v Kostole sv. Vincenta de Paul na Tomášikovej v Ružinove v piatok 22. 9. o 19.00 h. Organizátormi koncertu sú Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal. Viac informácií o koncerte nájdete na webe cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.

- - Inzercia - -