Dnes je nedeľa, 22.júl 2018, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vyšetrovateľ obvinil muža, ktorý v noci z piatka na sobotu nožom napadol dvoch mužov

október 08, 2017 - 15:59
Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave objasnili sobotný prípad útoku na dvoch mužov, ktorý sa odohral v uliciach Starého Mesta Bratislavy.

Informovala o tom hovorkyňa KR PZ v Bratislave Lucia Mihalíková. „Na základe zabezpečenej dôkaznej situácie a doposiaľ vykonaných procesných úkonov vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v súbehu so zločinom ťažkej ujmy na zdraví 37 – ročnému občanovi Slovenskej republiky, pôvodom z Indie. Poškodeného Bratislavčana, ktorý zraneniam podľahol a občana Ukrajiny mal obvinený podľa doterajších informácií nožom napadnúť po predchádzajúcom verbálnom konflikte," uviedla s tým, že útok obvineného nebol teroristicky motivovaný.

Obvinený bol po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ Policajného zboru v tejto súvislosti zároveň spracuje podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvineného. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému v súlade s Trestným zákonom trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov," uzavrela.

- - Inzercia - -