Dnes je pondelok, 26.september 2022, meniny má: Edita
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dúbravka po tretí raz organizuje zbierku pre zvierací útulok

november 13, 2017 - 14:02
Bratislavská mestská časť Dúbravka organizuje aj tento rok v spolupráci s Občianskym združením Dúbravčan zbierku pre zvierací útulok. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa Dúbravky Lucia Marcinatová, vyzbierané veci odnesie mestská časť do útulku Slobody zvierat na Poliankach. Zbierka potrvá do 15. decembra na miestnom úrade na Žatevnej 2.
Foto: 

Podľa starostu Dúbravky Martina Zaťoviča môžu ľudia na vrátnicu na prízemí miestneho úradu alebo do kancelárie Štefana Macejáka priniesť staré koberce, deky, niečo na zateplenie búd, z jedla najmä granule, cestoviny či ryžu.

Do konca novembra sa môžu obyvatelia Dúbravky zapojiť tiež do zbierky hračiek, ktorá má pomôcť deťom zo sociálne slabších rodín. Hračky alebo knihy môžu ľudia nosiť na oddelenie sociálnych vecí a zdravotníctva na miestnom úrade v úradných hodinách v pondelok od 8:00 do 17:00, v stredu od 8:00 do 16:00 a vo štvrtok od 13:00 do 16:00. Podobne ako pri školských pomôckach aj pri hračkách zbierajú len funkčné veci, ktoré ešte deťom poslúžia.

Foto: pixabay.com

- - Inzercia - -