Dnes je streda, 17.október 2018, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

V Bratislave sa bude konať podujatie Festík

november 13, 2017 - 14:54
V Bratislave sa bude konať na budúci rok podujatie s názvom Festík. Pod holým nebom v areáli Incheba Parku vystúpia počas 26. a 27. mája 2018 napríklad Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, Paci Pac a ďalší.

 "Našou hlavnou motiváciou bolo zistenie, že v okolí Bratislavy neexistuje zábavné kultúrno-športové podujatie, ktoré by združovalo umelcov tvoriacich pre deti, a kde by deti pod holým nebom mohli zažiť atmosféru veľkého detského festivalu. Existuje niekoľko podujatí v menšom rozsahu, náš festival bude ale výnimočný tým, že sa našim malým, väčším a aj dospelým návštevníkom budeme snažiť ponúknuť rozmanité aktivity - kreatívne, športové, edukačné aj environmentálne, a zároveň aj hudobno-zábavné vystúpenia ich obľúbených interpretov počas dvoch nabitých dní na jednom mieste," objasnila ambasádorka Festíka Katarína Šebestová z usporiadateľskej agentúry Evency.

Podujatie ponúkne aj pestrý sprievodný program. "Program sa nám neustále rozrastá, pretože záujem aj zo strany umelcov je veľký. Už teraz viem povedať, že sa určite môžeme tešiť na Mira Jaroša, Smejka a Tanculienku či Paci Pac. Pripravujeme tiež bohatý sprievodný program – workshopy na rôzne zaujímavé témy, ale i diskusie," dodala Šebestová. "Trúfame si stať sa najveselším festivalom a podľa prvotnej spätnej väzby sme vykročili správnou nohou. Zameriavame sa na zážitok pre deti, pre tínedžerov aj dospelých návštevníkov a zároveň na skvelý servis pre všetkých. Nie je to jednoduchá úloha, naopak, skôr náročná výzva, ale na festivale pracuje tím skúsených ľudí, čo je najlepšia záruka úspechu," vyjadrila sa ambasádorka.

- - Inzercia - -