Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ľudia v Ružinove si budú môcť od nedele zadarmo zacvičiť jogu

marec 18, 2018 - 15:16
Cvičenie jogy a meditácie bude takmer každú nedeľu od 17:00 do 19:00 v Dome kultúry Ružinov
Foto: 

Obyvatelia bratislavskej mestskej časti Ružinov si budú môcť od nedele zadarmo zacvičiť jogu a vyskúšať tiež meditáciu. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa Ružinova Marianna Šebová, bezplatné cvičenie jogy a meditácie bude takmer každú nedeľu od 17:00 do 19:00 v Dome kultúry Ružinov.

Na bezplatné hodiny jogy a meditácie je nutné podľa Šebovej si z kapacitných dôvodov včas rezervovať termín na internetovej stránke www.cultusruzinov.sk. V rezervačnom systéme si záujemca rezervuje ľubovoľný termín a vypíše základne údaje, ako je meno, priezvisko, email a telefónne číslo. Následne mu príde potvrdzovací mail, že bol na cvičenie prihlásený. Pokiaľ si to medzičasom rozmyslí, vie sa cez potvrdzovací mail odhlásiť z cvičenia. Organizátori plánujú cvičenie neskôr presunúť do Parku Andreja Hlinku.

Cvičenie bude viesť známy tanečník Fredy Ayisi. Na hodinách bude ľudí sprevádzať od najzákladnejších pozícií k zložitejším ásanám. Pri cvičení sa bude klásť dôraz na sebauvedomenie svojho tela, nápravu pohybových vzorcov, strečing, posilnenie svalov a regeneráciu organizmu. Cvičenie bude koncipované podľa potrieb a možností ľudí. Na svoje si prídu ľudia bez skúseností, ale aj pokročilejší. Treba si so sebou priniesť pohodlné oblečenie, podložku a niečo na pitie.

- - Inzercia - -