Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je štvrtok, 19.september 2019, meniny má: Konštantín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2018: Návrhári z Nicollas Berenique pripravujú veľké prekvapenie!

marec 20, 2018 - 20:06
Bratislavské módne dni by Mercedes Benz a ich jarná časť sa už nezadržateľne blížia! Aj tentokrát sa v obľúbenej bratislavskej Refinery Gallery predstaví množstvo zvučných mien módneho priemyslu od nás, ale aj zo zahraničia.

Rovnako, ako pominulé roky, aj tentokrát sa nám predstavia viac ako dve desiatky módnych tvorcov. Prítomní si už v dňoch 9.-10.-11. apríla budú môcť pozrieť tie najaktuálnejšie módne trendy v kolekciách jar/leto 2018!

Na svoje si prídu nie len dámy, ale aj páni, ktorí si vychutnajú kolekciu od značky Nicollas Berenique. Ukážku z ich exkluzívnej tvorby sme mohli vidieť aj počas odovzdávania cien v diváckej ankete Osobnosť televíznej obrazovky, na ktorú obliekli sympatického Braňa Deáka a Vlada Kobielskeho. ,,Bola to veľmi príjemná spolupráca. Sú veľmi príjemní, nemali žiadne špeciálne požiadavky, bolo veľmi jednoduché  obliecť ich. Nechali všetko na nás a myslím, že to v takomto prípade vždy dopadne dobre," prezradila nám Nikoleta Kosťuová. Na priamy prenos v Slovenskom národnom divadle vybrali pre týchto dvoch pánov dve základné farby: ,,U Vlada sme zvolili farbu víťazstva, teda bielu a čiernu farbu pre Braňa. Myslím si, že sme zvolili veľmi dobre," doplnil ju kolega Patrik Badó.

kobielsky.jpg

Foto: 
Ramon Leško

A čo pripravujú na najväčšiu módnu udalosť ju nás? ,,Ako každé BMD chceme zaujať. Môžem však povedať, že priaznivci pánskej módy sa majú určite na čo tešiť," pokračovala Nikoleta. 

Ako je u týchto návrhárov zvykom, aj tentokrát ich modely predvedú známe tváre slovenského šoubiznisu, no ich mená nechceli prezradiť: ,,Nech je to tentokrát veľké prekvapenie," dodala s úsmevom.

Zasúťažte si s nami! 

Ktorí páni predvedú obleky značky Nicollas Berenique počas Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz? Napíšte nám svoje tipy a jeden z vás vyhrá vstupenku na BMD JAR/LETO 2018 pre dve osoby! 

Výherkyňou súťaže sa stáva: Michaela Brusnická

Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -