Dnes je pondelok, 16.december 2019, meniny má: Albína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na bratislavskom Kreafeste nechýbal ani mesačník Praktická Slovenka!

júl 08, 2018 - 10:44
Mesačník Praktická Slovenka zavítal na Hviezdoslavovo námestie v Bratislave, kde prebiehal 2. ročník kreatívneho festivalu pod názvom KREAFEST.

Cieľom podujatia Kreafest, ktoré pripravil kreatívny Klub Luna spolu s mestskou časťou Staré mesto bolo inšpirovať k tvorbe a podporiť kreatívny potenciál Bratislavčanov a návštevníkov Bratislavy. Po úspešnom prvom ročníku priniesol opäť množstvo zaujímavých vecí:,,Myslím si, že tento rok je oveľa viac medzigeneračný, bolo tu viac trakcií pre celé rodiny. Pre návštevníkov boli otvorené stánky, kde sa mohli naučiť a inšpirovať sa rôznymi technikami. Vsadili sme aj na recyklované veci alebo na prírodnú biobavlnu, či staré techniky ako paličkovanie. Je to väčšie a povedala by som že aj zaujímavejšie pre návštevníkov," prezradila nám organizátorka podujatia Lívia Osvaldová, riaditeľka klubu Luna, ktorá sama tvorí najmä výrobky zo sviečok a skla.

detva021.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

Na Kreafeste opäť nechýbal ani mesačník Praktická Slovenka a jeho šéfradaktorka Daniela Vidová spolu s projektovou manažérkou Miriam Marušákovou. ,,Počas podujatia sme tvorili výrobky z recyklovaného materiálu. Návštevníci si mali možnosť vlastnoručne vyrobiť napríklad čelenky, venčeky a rôzne dekorácie," prezradila nám Daniela. Pozrite, ako to na Kreafeste vyzeralo!

detva005.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva009.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva003.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva011.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva014.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva006.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva023.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva022.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva019.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva016.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

detva018.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

- - Inzercia - -