Dnes je streda, 27.marec 2019, meniny má: Alena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zmena zastavenia liniek MHD v Petržalke trvá do 27. júla

júl 18, 2018 - 18:04
Zmena zastavovania a presmerovanie liniek mestskej hromadnej dopravy (MHD) pre opravu križovatky Rusovská cesta-Hálova v bratislavskej Petržalke bude trvať do 27. júla.

Týka sa to autobusových liniek 83, 84, 88, 92, 99 a N95. Okrem križovatky opravujú aj zastávky Jungmannova a Hálova. Zastávku týchto liniek obojsmerne zrušili a zastávku Jungmannova obojsmerne premiestnili približne 60 metrov bližšie k zastávke Hálova. Dopravný podnik Bratislava o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke.

Linky č. 83 a 84 jazdia od pondelka v smere na Technopol (83) alebo Ovsište (84) od zastávky Dvory pokračovaním po trase Panónska cesta, výjazd na Bratskú vpravo, zjazd na Kopčiansku smerom k železnici Petržalka a výjazd vpravo na Rusovskú cestu. Tam sa od premiestnenej zastávky Jungmannova napoja spoje na svoju trasu. Na obchádzkovej trase obslúžia len zastávku Rusovská cesta. V smere na zastávku Pri kríži vozia tieto linky cestujúcich od premiestnenej zastávky Jungmannova, pokračujú po trase priamo Rusovská cesta, Einsteinova, výjazd na Most SNP, kde sa od zastávky Aupark napoja na svoju trasu. Linky neobsluhujú zastávku Dvory.

V smere Vozovňa Petržalka linka č. 92 od zastávky Dvory pokračuje po trase Panónska cesta, výjazd na Bratskú vpravo, zjazd na Kopčiansku smerom k železnici Petržalka a výjazd vpravo na Rusovskú cestu, kde sa od premiestnenej zastávky Jungmannova napojí na svoju trasu. Na obchádzkovej trase obsluhuje len zastávku Rusovská cesta. V smere na Volkswagen linka č. 92 od premiestnenej zastávky Jungmannova pokračuje po trase Rusovská cesta, Einsteinova, výjazd smerom na Most SNP a zjazd na Einsteinovu smerom na Most Lafranconi. Tam sa od zastávky Einsteinova napojí na svoju trasu. Neobsluhuje zastávku Dvory.

- - Inzercia - -