Dnes je piatok, 05.jún 2020, meniny má: Laura
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kam za zábavou v Bratislave? Prinášame vám 7 tipov!

október 04, 2018 - 16:18
Teplých a slnečných dní býva čoraz menej. Prišla jeseň a s ňou aj sychravé, upršané a studené počasie. Ale čo s voľným časom a neúnavnými deťmi? Neseďte doma, vyberte sa s nimi za zábavou a zážitkami. Prinášame vám tipy, kam vyraziť so svojimi deťmi keď vonku prší.

Jump arena

Navštívte so svojimi deťmi Jump Arenu, ktorá sa nachádza na Ivanskej ceste.  Pripravených je tu pre vás plno atrakcií ako trampolíny, penová jama alebo skok do airbagu. Zašportujte si a zahrajte si vybíjanú. Týmto spôsobom svoje deti zaručene unavíte.

Bludisko

Vedeli ste že máme v Bratislave bludisko? Svetelné a zvukové efekty, mäkké steny alebo chladný kov. To všetko sa v ňom nachádza. Príďte ho vyskúšať so svojimi ratolesťami a nájdite východ za 60 minút. V ponuke je niekoľko typov hier, ktoré si môžete zahrať v Petržalke.

zabavaba003.jpg

Foto: 
Facebook

Laser game

Ak máte akčné deti, nenechajte si ujsť návštevu Laser arény, ktorých je v Bratislave hneď niekoľko. Možností ako hrať je niekoľko Nemusíte sa báť, že vás to bude bolieť. Laser game sa hrá s vestami, na ktorých sú špeciálne snímače, do ktorých sa strieľa.

zabavaba006.jpg

Foto: 
Facebook

Action Park

V Action Parku v Čunove si toho môžete vyskúšať viac. Či už lanovú dráhu pre tých, čo majú radi adrenalín alebo milovníkov lukostreľby. Taktiež si môžete zajazdiť na terénnych štvorkolkách alebo si zahrať volejbal, petangue alebo futbal.  Pre tímy je tu pripravený paintball a ešte veľa ďalšieho. V prípade, že vám vyhladne, je tu aj možnosť grilovania. No pozor, areál sa nachádza vonku a tak musíte vystihnúť dobré počasie.

zabavaba004.jpg

Foto: 
Facebook

Escape room

Escape room fenomén je u nás už veľmi rozšírený. V ponuke je veľmi veľa scenárov a teda je z čoho vyberať. Hlavnou úlohou tímu je dostať sa von z „izby“ pomocou predmetov, rôznych indícii či kódov v určenom časovom intervale. Môžete si vybrať, či sa ocitnete v nemocnici so šialeným doktorom alebo budete hľadať Jánošíkov poklad.

VR

VR, alebo virtuálna realita. V Bratislave je niekoľko podnikov, kde si môžete vyskúšať VR pomocou špeciálnych okuliarov a ovládačov. Chodiť po lane nad obrovskou priepasťou, potápanie so žralokmi alebo zneškodnenie bomby, toto a ešte oveľa viac ponúka virtuálna realita.

zabavaba005.jpg

Foto: 
Facebook

Motokáry

Nasaďte si helmu a zajazdite si na motokárach. V Bratislave sa momentálne nachádzajú dve motokárové dráhy. Dajte si so svojimi deťmi preteky. Aj pre ne sú tu špeciálne detské motokáry. 3. 2. 1... Štart!

- - Inzercia - -