Dnes je streda, 19.jún 2019, meniny má: Alfréd
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kultúrne podujatia počas druhého októbrového týždňa

október 09, 2018 - 17:48
Divadelné predstavenia, koncerty a veľa ďalšieho. To všetko ponúka Bratislava. Ticketportal vám ponúka zo širokého výberu vstupeniek na najrôznejšie kultúrne predstavenia už počas tohto týždňa. Stačí si len vybrať!

STAR WARS: NOVÁ NÁDEJ- film so živou hudbou

Fanúšikovia Star Wars ságy budú iste nadšení. Na Slovensko totiž prechádza premiéra filmu Star Wars s podtitulom Nová nádej a bude sa premietať v jedinečnom spojení so živým hudobným sprievodom. „Film sprevádza Filharmonický orchester Prahy, ktorý zahrá mnohokrát oceňovanú hudbu skladateľa Johna Williamsa. Orchester bude dirigovať známy dirigent Christophe Eliot,“ hovorí Stanislava Šebeňová, marketingová manažérka spoločnosti Ticketportal.

Vstupenky si môžete zakúpiť TU

ticketportal001.jpg

Foto: 
Ticketportal
 

Korben Dallas a Adam Baldych                                   

Ak neviete čo v sobotu večer, my to vieme! Príďte na koncert kapely Korben Dallas. Kapely, ktorá sa z undergroudovej scény vypracovala medzi najžiadanejšie slovenské klubové a festivalové kapely. Chalani sú držiteľmi niekoľkých cien Radio_Head Awards.
Na koncerte sa predstavia aj s poľským jazzovým huslistom Adamom Baldychom.

Vstupenky na koncert si môžete zakúpiť TU

ticketportal003.jpg

Foto: 
Ticketportal

Írska kliatba

Divadelná komédia, ktorá sa odohráva v „pupku sveta“ v New Yorku. Štvorica mužov tu žije s ich problémami, ktoré sa nachádzajú za hranicou vašej predstavivosti. Komédia ma perfektné herecké obsadenie ako napríklad Braňo Deák, Ján Jackuliak, Marek Majeský, Martin Mňahončák či Juraj Loj.

Vstupenky si môžete zakúpiť TU

ticketportal002.jpg

Foto: 
Ticketportal

- - Inzercia - -