Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

ONLINE!!! EXKLUZÍVNA PREHLIADKA uzavrie spoločenskú sezónu: Prinesie niečo, čo tu ešte nebolo!

december 20, 2018 - 15:10
Už 20. decembra 2018 vyvrcholíme Exkluzívnou prehliadkou plesových šiat spoločenskú sezónu na Slovensku. Špecialitou tohto večera bude, že Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz sa po prvýkrát za svoju 13. ročnú históriu presunú do noblesných priestorov Primaciálneho paláca a nielen to! Na Slovensku privítame exkluzívneho hosťa - svetoznámu módnu návrhárku CLARU ROTESCU!

13. ročník prepisuje históriu

Po skvelom jarnom entreé, kde sa na jednom móle stretlo viac ako 20 návrhárov a módnych značiek, si nadšenci módy mohli vychutnať prehliadku na Hlavnom námestí v Bratislave, ktorá sa teší obľube širokej verejnosti. Ani počas jesennej edície módnych dní neostali organizátori svojim fanúšikom nič dlžní. O nezameniteľnú módnu šou sa totiž postarali nie len tie najlepšie mená domácej módnej scény, ale aj návrhári z Veľkej Británie. Tým dokázali, že vo svojom vývoji nezaostávajú, ale rozširujú svoj medzinárodný dosah. Počas jesennej časti sme sa vďaka projektu Nové tváre módnej scény dozvedeli aj meno najtalentovanejšieho mladého návrhára roku 2018. 

Veľkolepé uzavretie sezóny

Záverečná Exkluzívna módna prehliadka, ktorá odštartuje už 20. decembra 2018 bude udalosťou, ktorá v našich končinách nemá obdoby vzhľadom na honosnosť samotného večera podčiarknutého krásnymi plesovými róbami. V nádherných priestoroch Galérie Primaciálneho paláca sapredstavia špičky vo svojom obore - Jana Pištejová, Jana Jurčenko, LA RENA, Michaela Ľuptáková, Veronika Hložníková, Zuzana Haková, Rebecca Justh, Katie Q, Slavomíra Vlasová, Jaroslava Wurll Kocanová, Zarina Šimkovič či Silvia Wylczynska. Na svoje si opäť prídu aj páni vďaka exkluzívnej značke Nicollas Berenique, ktorej návrhári pripravujú najnovšiu kolekciu smokingov. Ani tentokrát nebude núdza o zahraničnú účasť. Na móle sa so svojou kolekciou predstaví rumunská návrhárka Rozalia Bott a pomyselnú bodku za 13. ročníkom Bratislavských módnych dní dá svetoznáma a uznávaná módna návrhárka, ktorá navrhuje novú, súčasnú víziu silného a kozmopolitného pohľadu ženy - Clara Rotescu!

cr12.jpg

Foto: 
MIAU

crr.jpg

Foto: 
MIAU

crrr.jpg

Foto: 
MIAU

Tešíme sa na vás už 20. decembra v priestoroch Primaciálneho paláca v Bratislave!

- - Inzercia - -