Dnes je piatok, 29.máj 2020, meniny má: Vilma
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vienna House Easy Bratislava má nový smart-casual dizajn

december 13, 2018 - 16:44
Vienna House Easy Bratislava, ktorý vlastní najväčšia rakúska hotelová sieť Vienna House bol zrenovovaný v štýle smart-casual. Vienna House Easy zmenil svoj celkový imidž v podobe spoločných priestorov, izieb, reštaurácie a konferenčných priestorov.

,,Vienna House Easy Bratislava predstavuje moderný životný štýl, ako pre hostí, ktorí cestujú na služobné cesty, tak aj pre tých, ktorí prichádzajú za poznaním. Privíta Vás miestna pohostinnosť, spolu s neformálnym smart-casual dizajnom, " hovorí George Rosu, generálny riaditeľ Vienna House Easy Bratislava. ,,Veríme, že renovácia a tiež výnimočné a nekomplikované služby povedú k tomu, aby sa hostia v Bratislave cítili ako doma."

Nový dizajn vo Vienna House Easy Bratislava (predtým Chopin Bratislava) bol vytvorený tímom dizajnérov Vienna House. V lobby sa nachádza recepcia, ktorej nosnými piliermi sú hlavne industriálne prvky. Pre vytvorenie pocitu domova je doplnená kvetmi a drevenými doplnkami. Drevo sa v jeho neutrálnych tónoch premieta aj na niekoľkých ďalších miestach, a to v rámci panelov, na ktorých sú umiestnené slovenské fotografie, dekorácie či suveníry. Lobby je pulzujúcim srdcom hotela a priamo nadväzuje na bar a reštauráciu, ktorá ponúka občerstvenie a jedlo počas celého dňa. Raňajky sú servírované v časti, ktorá pripomína pekáreň s veľkým výberom regionálnych špecialít. Šesť novo zrenovovaných konferenčných miestností s celkovou kapacitou 330 ľudí ponúka priestor na štýlové a hlavne kreatívne stretnutia.

Izby v modernom dizajne kombinujú kozmopolitný štýl a miestne dekorácie, napríklad na mieru vyrobený koberec s obrysmi Bratislavského hradu a okolia. Izby sú vyhotovené v dvoch farebných prevedeniach - tmavo modrá alebo magenta, ktoré sú doplnené neutrálnym šedým či béžovým nábytkom a bielym obliečkami. Vo všetkých izbách je klimatizácia, pohodlná posteľ, lampy, veľká TV obrazovka, stôl, set na výrobu kávy a čaju a fľaša minerálnej vody pri príchode.

Vienna House Easy Bratislava je vybavený modernými technológiami. Bezplatná vysokorýchlostná wifi umožňuje prístup k mobilnému concierge s integrovaným chatom s recepciou, možnosťou prečítať si tlač a časopisy, objednať služby alebo nájsť tipy na skryté tajomstvá v Bratislave.

- - Inzercia - -