Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Slávna lektorka cudzích jazykov v Bratislave

január 15, 2019 - 11:28
Zakladateľka a hlavná metodička rovnomennej globálnej siete centier výučby angličtiny pre deti Helen Doron pobudla niekoľko dní na Slovensku. Súčasťou konzultačného a propagačného pobytu bola tlačová konferencia v priestoroch centra Helen Doron English Slovakia v bratislavskom Prievoze.

Je mi to u vás naozaj nadštandardne blízke, lebo môj syn dlhé roky chodil s milou Slovenkou. Dokonca sa naučil trochu hovoriť po slovensky,“prezradila šéfka jazykovej školy, ktorá vznikla v roku 1985, medzičasom pôsobí v 37 krajinách, opiera sa o 4 000 lektorov, má 1 000 centier a môže sa pochváliť dovedna už vyše 2 miliónmi spokojných študentov.

 

Slovensko medzi lídrami v odozvách na osvetové kampane

Helen Doron English funguje na Slovensku od roku 2005 zásluhou national franchisorky Katalin Deák. Kurzy v súčasnosti navštevuje viac ako 3 000 žiakov v 45 pobočkách, k dispozícii sú ukážkové hodiny zadarmo, ale aj letné denné či poldenné tábory.

„Chcem vyzdvihnúť, že patríte k lídrom v odozvách na naše osvetové kampane Young Heroes podľa počtu aj úrovne projektov – ohromuje ma to. Stačí spomenúť, že projekt Small Hands Can Clean World bol jedným z prvých troch víťazov v roku 2017,“podotkla Helen Doron.

- - Inzercia - -