Dnes je pondelok, 06.júl 2020, meniny má: Patrik, Patrícia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na prázdniny na lyže? Autom?

február 23, 2019 - 14:33
Február a začiatok marca je mesiac, ktorý deti milujú predovšetkým kvôli jarným prázdninám. Sedem dní, počas ktorých majú vyštípané líca a červené nosy a môžu prevetrať lyže, snowboardy alebo sánky.

Pre rodičov je to čas, kedy musia myslieť čo všetko zo sebou na cesty vziať a ako ďeťom spríjemniť jazdu, aby bola bez kriku a všetci sa dostavili do bodu B šťastlivo. Niekoľko kufrov, lyžiarska či snowboardová súprava, sánky, jeden osobitný batoh len pre plyšákov, to všetko nesmie chýbať na horskej výprave.

na_prazdniny_na_lyze_03.jpg

Na prázdniny na lyže
Foto: 
danubia-service

Tak začíname:

Strešný box či nosič na lyže a snowboardy, to sú výborní pomocníci, ktorí ušetria veľa miesta v interiéri auta, a vy môžete ukľudniť najmladších členov rodiny, že medvedíky v kufri majú veeeľa miesta, ktoré ste ušetrili práve vďaka nim. V prípade, že je vaša posádka menšia, stačí sklopiť jedno sedadlo a lyže či snowboard šupnete na sklopené sedačky, pričom rozkladací gumotextililný koberec zabezpečí sucho v kufri.

na_prazdniny_na_lyze_02.jpg

Na prázdniny na lyže
Foto: 
danubia-service

Ak budete dávať do kufra mokré lyžiarky, snowboardovú obuv, či sánky zistíte, že vhodným doplnkom do batožinového priestoru je plastová vaňa, ktorá zachytí vodu a vy ju neskôr môžete vyliať a kufor vyutierať. Odkladacia sieť môže tiež komfortne poslúžiť vašim požiadavkám napríklad na odloženie vlhkej čiapky, či premočených rukavíc.

Hlavne menšie deti sú tí najnáročnejšími pasažiermi o ktorých pohodlie sa treba dobre postarať. Pri dlhých cestách sú príjemnými spoločníkmi tablety s ktorými prejde čas rýchlejšie. Rovnako dôležité sú aj držiaky na tablety, ktoré by sa mali umiestniť vo výške očí, aby malých, či väčších pasažierov nebolel krk a mali tak výborný dohľad. Carstick je ďalším dobrým  pomocníkom na cesty, zabezpečí internetové pripojenie pre mobilné služby.

V zimnom období si na cesty určite pribaľte aj snehové reťaze, či skladaciu lopatu na sneh, v tom lepšom prípade poslúži minimálne deťom pri stavaní snehuliaka.

na_prazdniny_na_lyze_01.jpg

Na prázdniny na lyže
Foto: 
danubia-service

Či už sa vyberiete na chatu alebo chalupu, nezabudnite na bezpečnú a príjemnú jazdu, ktorú si môžete užiť a spríjemniť aj vďaka škoda príslušenstvu, ktoré spraví jarné dobrodružstvá o čosi príjemnejnejšími a zábava sa môže začať už v aute.


Radi vaše vozidlo pripravíme na cestu za dovolenkovými zážitkami. Bezpečnostnú servisnú kontrolu či potrebné dovolenkové príslušenstvo nájdete na webe alebo v showroome ŠKODA na Rožňavskej 30 v Bratislave.

- - Inzercia - -