Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kim Kardashian a jej manžel ukázali najmladšieho syna. Na koho sa podobá?

jún 12, 2019 - 08:00
S výzorom vlastných detí Kim Kardashian a Kanye West nerobia žiadne tajnosti! Aj preto už po niekoľkých týždňoch od narodenia ich najmladšej ratolesti poznáme jej detailnú podobu.

"Psalm West," napísala k fotografii chlapčeka v postieľke na sociálnej sieti Kim. Psalm je vskutku nevšedné meno pôvodom z hebrejčiny a znamená pieseň - žalm. Výber biblického mena sa dal v prípade slávnej dvojice predpokladať, keďže Kanye (42) v ostatnom čase pravidelne vystupuje na nedeľných omšiach.

Kim a Kanye sú vo všeobecnosti známi tým, že pre svoje deti vyberajú zvláštne mená. Veď uznajte: K North (5), Saint (3) a Chicago (1), teraz pribudol Psalm. Narodenie štvrtého spoločného potomka pár avizoval v januári. Kim sama porodila dcéru North a syna Sainta. Pri oboch pôrodoch mala veľké komplikácie. Lekári jej preto ďalšie tehotenstvo vyslovene zakázali.

No ani to zaľúbencov neodradilo od sna mať raz veľkú rodinu a počať minimálne štyri deti. Psalma porodila iná náhradná matka, než tomu bolo v prípade Chicago. Tá bola v danom čase v radostnom očakávaní s vlastným dieťatkom. 

Syn prominentnej dvojice Psalm West:

- - Inzercia - -