Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Úprimná Mariah Carey priznala počet milencov

júl 16, 2019 - 14:00
A žiadne horibilné číslo veru nečakajte. Speváčka Mariah Carey urobila zo seba krátko pred päťdesiatkou takmer počestnú ženu.

Ako totiž tvrdí, počet jej sexuálnych partnerov sa zastavil na číslovke päť. To je vzhľadom na speváčkino vyčínanie v posledných rokoch vskutku zvláštna cifra.

Predovšetkým v súkromnej oblasti totiž Mariah zažíva krušné chvíle. Speváčka hitov „Without You“ alebo „All I Want For Christmas Is You“ sa na sociálnych sieťach rada ukazuje ako nestarnúca diva, ktorú všetci milujú, najmä na čele s príťažlivými mužmi. Svoj instagramový profil neustále zásobuje fotografiami s milencom - skvelým tanečníkom Bryanom Tanakom. Nechýbajú ani zvodné pózy, pohárik v ruke a strohý odev.

Akokoľvek však rátame, vzťahy Mariah Carey ďaleko prekračujú počet päť partnerov. Veď v rokoch 1993 - 1998 bola vydatá za Tommyho Mottolu. Veľmi seriózne sa tvárila aj vo vzťahu s Luisom Miguelom, ktorého opustila po dvoch rokoch spolužitia v roku 2001. S fešákom Nickom Cannonom splodili dvojičky a po ôsmich rokoch lásky si povedali zbohom v roku 2016. V tom istom roku jej pomotal hlavu miliardár James Packer a aktuálne žiari po boku zmieneného Bryana Tanaku, ktorý je údajne jej osudovou láskou. 

Mariah však randila aj s Christianom Monzonom, Markom Sudackom, Ericom Benétom, Marcusom Schenkenbergom či Derekom Jeterom. Milostné pletky vraj mala aj s raperom Eminemom.

Mariah, Mariah, niečo tu teda nesedí. :-)

Speváčka sa vie stále poriadne odviazať. Pozrite :)

Mariah a jej veľký hit "We Belong Together"

Mariah Carey - We Belong Together (Official Music Video)

- - Inzercia - -