Dnes je piatok, 03.apríl 2020, meniny má: Richard
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Potrebujete letné osvieženie? Ochutnajte slovenské ríbezľové víno z Padaroviec

august 13, 2019 - 14:00
Leto je v plnom prúde a s ním prichádza potreba poriadne sa osviežiť. Či už relaxujete na teraske s partnerom, piknikujete s kamarátmi alebo trávite čas pri vode, pribaľte si so sebou lahodné osviežujúce vínko z čiernych ríbezlí.

Zrejme málokto vie, že bobule tohto ovocia sa považujú za jedno z najhodnotnejších ovocí v našom zemepisnom pásme.

Obsahuje tie najprospešnejšie látky pre zdravie

Čierne ríbezle radíme medzi rastlinné antioxidanty, ktoré obsahujú dôležité vitamíny a minerály. Mimoriadne priaznivých účinkov tohto výnimočného ovocia si bolo vedomé aj tradičné rodinné vinárstvo Pádár v Padarovciach, ktoré sa špecializuje na výrobu kvalitných ríbezľových vín. Čierne ríbezle pre svoje vína pestuje vo vlastných rozsiahlych sadoch pri Teplom Vrchu, ktoré má jednu z najvhodnejších klím na Slovensku.

Jedinečný proces výroby                                

Za produkciou ríbezľového vína Pádár stoja tie najmodernejšie technológie. Vínko najskôr zreje v nerezových fermentačných nádobách. Z ovocia sa potom lúhujú antioxidanty a rôzne látky, ktoré majú mimoriadne prospešné účinky na naše zdravie. Po tom, ako víno vyzrie, poriadne vykvasí a následne sa filtruje. Vo finále vznikne lahodné osviežujúce vínko s výnimočnou chuťou a vyváženým obsahom vitamínu C, železa a selénu vhodné práve pre letné horúce dni.

Ovocné vína sú čoraz žiadanejšie

Pre milovníkov suchšie vína odporúčame ochutnať Pádár Exclusive, ktoré má jemne trpkastú a plne zamatovú chuť. Ak uprednostňujete sladšie a pritom sviežejšie vína, ideálnou voľbou pre vás je polosladké víno Pádár Premium. Vína Pádár, ktoré môžu slúžiť aj ako skvelý darček pre niekoho blízkeho.  Vína Pádár si môžete zakúpiť online na www.padar.sk alebo v obchodných reťazcoch Terno, Tesco, COOP Jednota a tiež na čerpacích staniciach Slovnaft.

- - Inzercia - -