Dnes je streda, 22.január 2020, meniny má: Zora
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Tip na dnes! S Mikulášom do ZOO zadarmo

december 08, 2019 - 10:58
V nedeľu 8. decembra 2019 majú všetky deti vo veku do 15 rokov, v sprievode dospelej osoby, vstup do ZOO zadarmo. Mikuláš prinesie darčeky nielen detičkám, ale i zvieratkám. Program začína o 12.30 h. komentovaným podávaním enrichmentu (tzv. obohatenie života zvierat) vybraným druhom zvierat. Nasledovať budú vianočné kreatívne dielne. Príchod Mikuláša s čertom a anjelom je naplánovaný o 14.00, vianočný stromček spoločne rozsvietime o 15.00.

Začínať sa bude v spodnej časti ZOO pri medveďovi hnedom, pokračovať budeme ovcami ouessantskými a veľkými mačkovitými šelmami. 

Pre detičky je od 13.00 do 15.00 h. pripravené vianočné maľovanie na tvár a kreatívne dielničky, na ktorých si môžu vyrobiť či vymaľovať vianočné ozdoby a ozdobiť nimi vianočný stromček v ZOO. Lektorky vzdelávania návštevníkov naučia čo je vhodné na prikrmovanie zimného vtáctva a aj si takúto potravu budú môcť návštevníci vyrobiť. Kto by rád pomohol a daroval niečo zvieratkám, môže priniesť semienka, plastové fľaše, ovocie alebo zeleninku, ktorej sa zvierací obyvatelia  ZOO určite potešia. Program bude ukončení slávnostným rozsvietením vianočného stromčeka, ktorý bude zdobiť ZOO až do skončenia vianočných sviatkov.

Všetkým návštevníkom, ktorí sa chystajú navštíviť ZOO v tento deň odporúčame,  zakúpiť si vstupenky vopred online na stránke - https://zoobratislava.etickets.sk/.

- - Inzercia - -