Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislava zažiari plesovou módou

december 15, 2019 - 20:05
Už o dva dni sa v historickej budove Národnej rady SR na Župnom námestí predstaví to najlepšie z plesovej módy. Exkluzívna módna prehliadka, ktorú pripravuje Agentúra Promotion a ktorá pravidelne uzatvára sezónu Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz predstaví nielen dámy ale aj pánov a detičky. Adventnú atmosféru umocní nielen všadeprítomná vianočná výzdoba, ale aj sláčikové kvarteto 4Strings, ktoré bude hudobne doprevádzať jednotlivé modely.

Počas exkluzívneho večera svoje kolekcie predstavia: Jana Jurčenko,  La rena, Veronika Hložníková, Unikate, Martina Vrábelová, Jaroslava Wurl Kocanová, Zlatica Hujbertová, Lombardi Fashion House, Jana Gavalcová, Ema Klein, Alena Pallová, Zoe Fabrics,Kkristína Bánovská, Radovana Svýbová, Monika Čopáková, Kristína Vavrová, Anamaria Kiss Kosa, Klára Findrová, Jenny Jehko, Sicily Style,    Mala Mati, Baldinini,  Zuzana Haková, Marmare Fashion Desing a Jana Pištejová.

Máme sa na čo tešiť.

Návrhárka Ema Klein o svojej kolekcii prezradila: " Hlavná hrdinka kolekcie Večernica je neprehliadnuteľná, sebavedomá pútajúca zraky mužov i žien. Trošku vyzývavá ale zároveň sofistikovaná prejavom. Jej farebnosť je inšpirovaná nočnou oblohou, žiarou hviezd a tajomnou atmosférou, ktorá prichádza po zotmení".

Marmare fashion design  predstaví plesovú kolekciu inšpirovanú z rozprávky 1000 a jednej noci. 

Kolekcia Jany Jurčenko bude niesť názov Labute a unikátna bude aj kolekcia návrhárky Jaroslavy Wurl Kocanovej, ktorá do šiat vkladá  prvky slovenskej tradície. Zameriava sa vačšinou na spoločenský odev, na ktorom sa nachádzajú originálne slovenské ľudové výšivky. 

Jenny Jeshko, ktorá pred pár dňami obliekala missky Českej republiky sa objaví na najprestížnejšej  módnej prehliadke Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz po troch rokoch.

Novinkou budú modely celebritnej lekárky Aleny Pallovej. Exkluzívnu módnu prehliadku uzavrie najvyhľadávanejšia návrhárka slovenských celebrít Jana Pištejová.                                                                                       

- - Inzercia - -