Dnes je štvrtok, 02.apríl 2020, meniny má: Zita
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Pohotovosť počas vianočných sviatkov

december 22, 2019 - 17:06
Pred nami sú najkrajšie dni v roku, kedy všetci spomalia a budú si vychutnávať chvíľky voľna. Veríme, že Vianočné sviatky budú pre vás plné pohody, lásky, príjemnej atmosféry v kruhu najbližších a čo je najdôležitejšie, že ich prežijete v zdraví. Ak by sa však náhodou pridružila nejaká tá choroba, prinášame prehľad pohotovostí a LSPP pre deti dospelých, aby ste vedeli v prípade potreby, kam sa môžete obrátiť. Všetky budú počas sviatkov fungovať nepretržite.
 Bratislave nájdu rodičia s deťmi pomoc v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou na Kramároch, tam je naporúdzi, v prípade vážnejších stavov, aj detská pohotovosť. Dospeláci z Bratislavy nájdu lekársku službu prvej pomoci nepretržite na dvoch adresách, obe zabezpečuje spoločnosť MED STAR s. r. o.. Ambulancie nájdete na Strečnianskej 13 a na Ružinovskej 10. MED STAR rovnako zabezpečuje výjazdovú ambulanciu, v ktorej slúži ďalší lekár, pre celú Bratislavu a pre okresy Senec a Malacky.
Pre celý bratislavský región bude nepretržite k dispozícii počas sviatkov aj zubná pohotovosť. DENTA Group, s. r. o. poskytuje zubno-lekársku službu prvej pomoci pre deti, dorast aj dospelých na Drieňovej 38 v Bratislave.

Zoznam lekární, ktoré majú počas sviatkov pohotovosť nájdete na tomto linku:
https://www.e-vuc.sk/bsk/zdravotnictvo/lekarenska-pohotovost.html?page_id=51147

- - Inzercia - -