Dnes je pondelok, 06.apríl 2020, meniny má: Irena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Starosta Vrakune bojuje proti čiernym skládkam

marec 22, 2020 - 15:36
Čierne skládky sú problém, ktorý nikdy nekončí a ktorý stojí nemalé peniaze. Za likvidáciu nelegálnych skládok dnes zodpovedajú obce. S čiernymi skládkami má problém aj Mestská časť Bratislava-Vrakuňa. Na odpratanie potrebujú finančné prostriedky, ktoré musia zobrať z iných plánovaných aktivít. Starosta mestskej časti sa rozhodol proti ľudom, čo vytárajú nelegálne skládky bojovať prísnejšími opatreniami.

“Šlak ma ide trafiť! V tejto ťažkej dobe, kedy ani neviem, kde mi hlava stojí. Kontrolujeme prevádzky, zháňame rúška, pomáhame seniorom, snažíme sa riešiť problémy spôsobené so šírením vírusu. Musíme nájsť financie, aby všetko správne fungovalo potom, ako skončí pandémia. Napriek všetkému sa našli občania, ktorí kašlú na všetky dobré mravy a životné prostredie a vyhadzujú smeti po celej Vrakuni,” sťažuje sa na sociálnej sieti starosta Vrakune Martin Kuruc.

“Na zbernom dvore sme nainštalovali 24-hodinový kamerový systém a keď bude zaznamenaná takáto osoba, zverejníme jeho fotografiu na nástenke hanby, aby ste vedeli, komu sa môžete poďakovať. Prosím vás, nevyhadzujte smeti kade-tade po celej Vrakuni, ale doneste to na zberný dvor na Majerskej ulici,” uzatvoril starosta Kuruc.

- - Inzercia - -