Dnes je pondelok, 06.apríl 2020, meniny má: Irena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Filharmónia koncertuje online

marec 25, 2020 - 09:58
V tomto období môžete sledovať koncerty Slovenskej filharmónie na stream.filharmonia.sk. Diváci si môžu vybrať z 398 záznamov. Programová pluralita týchto produkcií môže byť aj dištančnou formou výučby hudby pre deti, žiakov a študentov. Slovenská filharmónia v týchto dňoch eviduje okolo 1000 návštev na streame. Záznamy koncertov môžu diváci sledovať aj na FB SF, kde každý deň zverejnia jeden z koncertov.

Filharmónia tiež určila niektorým živým koncertom nové termíny.Presunutý bol Klavírny recitál Alexandra Gadjieva (16. 6.), Ludwig van Beethoven: Missa solemnis (17. a 18. 6.) či cyklus Slovenského komorného orchestra (31. 5.).

Vsúvislosti s prevenciou voči šíreniu koronavírusu a na základe vyhlásenia vlády Slovenskej republiky o mimoriadnej situácii sa všetky koncerty Slovenskej filharmónie v nadchádzajúcom období nekonajú až do odvolania. Nárok na vrátenie vstupného zo zrušených koncertov si môžu diváci uplatniť po opätovnom otvorení Pokladnice SF alebo mailom na adrese vstupenky@filharmonia.sk – ak boli kúpené online.

Zdroj: Slovenská filharmónia.sk 

- - Inzercia - -