Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ivana Mendrejová prezradila tajomstvo svojich krásnych vlasov

júl 21, 2020 - 08:00
Vlasy - koruna krásy. Nie nadarmo toto staré porekadlo platí už roky a mala by sa ním riadiť každá z nás. Šaty robia človeka a vlasy sú pre ženu pýchou.
Foto: 
Dnes som sa vám rozhodla ukázať novninku na trhu a nahliadnuť to tajomstva správnej starostlivosti o vlasy. O tie, aby boli krásne, treba dbať ako z vonku, tak i z vnútra. K najčastejším problémom patrí vypadávanie vlasov v dôsledku ich oslabenia. 
Za vypadávaním vlasov, ich lámaním či rednutím pritom obvykle stojí nedostatok základných živín. V kombinácii so stresom, hormonálnymi zmenami, genetickou predispozíciou alebo častým používaním stylingových produktov je pohroma na svete, teda skôr na hlave. 

Problém, ktorý poznám aj ja

Mňa po tehotenstve a pôrode postihlo to isté, preto som siahla po prírodnej medicíne, kde sú namiešané všetky potrebné živiny na prírodnej báze. Sama na sebe som si výrobky vyskúšala a so skúsenosťami sa rada podelím aj s vami. 
Bloom Hair obsahuje jedinečnú kombináciu 26 ingrediencií, ktoré ženám dopomôžu k vysneným vlasom. Produkty im dodajú všetky potrebné vitamíny a cenné látky pre ich zdravie, rast a krásu. 
 
Všetko potrebné sa dočítate a objednáte na www. bloomhair.sk.
 
Vaša 
Ivana Mendrejova - Marmare
*
*
*
*
*
*
*
*

- - Inzercia - -