Dnes je sobota, 25.september 2021, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ivana Mendrejová: Vianoce sú pre mňa najkrajšie sviatky v roku

december 18, 2020 - 19:54
Vždy sa teším na prípravy a výzdobu, na ktorú si dôkladne potrpím. Je to taká moja druha vášeň (po navrhovaní oblečenia).
Foto: 
Ivana Mendrejová

Viem sa s tým vyhrať , pohrať. Dokonca už tretí rok sa pred Vianocami venujem dekoračnéj výzdobe, vence pre zákazníkov na predaj.

marmare5.jpg

Foto: 
Ivana Mendrejová

Aj tam sa odzrkadlí  moja tvorba.

 Odkedy mám dcérku , tak o to sú tieto sviatky ešte krajšie a viac ich prežívam. Znovu sa vraciam do tej čistej detskej úprimnosti , lásky a tešiť sa zo všetkého. Na štedrý deň trávime chvíle v rodinnom kruhu a hlavne doma vo svojom-po svojom. Neuznávam v tento deň žiadne dovolenky.

marmare3.jpg

Foto: 
Ivana Mendrejová

Vianočnú výzdobu vždy ladím do elegancie a aj pri vianočnom stole sa stretneme elegantne oblečení. Ale samozrejme hlavne teda v zdraví , šťastí a pohode. To je najdôležitejšie.

marmare2.jpg

Foto: 
Ivana Mendrejová

 U nás na štedrý deň je kresťanská klasika kapor ( žiadne mäso ) , samozrejme modlitba a poďakovanie za cely rok. Mam skutočne dobré, milé , šikovne a zdravé dieťa a teda mám za čo poďakovať.

Tak sa snažím z môjho detstva učiť aj Sophiu.

Že sú to Sviatky o narodení Ježiška a aj dobrým deťom samozrejme patrí darček.

marmare4.jpg

Foto: 
Ivana Mendrejová

Mám už malú trojročnú pomocníčku a vo všetkom mi Sophia pomáha. Od varenia, pečenia, upratovania. Jednak ju k tomu vedieme a zdedila to aj v génoch. 

Foto: Eva Košková 
Šaty: Marmare FD , Myceremony.eu

- - Inzercia - -