Dnes je sobota, 25.september 2021, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Trblietavé kúzlo Vianoc

december 22, 2020 - 10:24
Nadeľte si pod stromček radosť, úsmev a rozžiarené oči svojich milovaných, ktoré vykúzli diamantový darček. Šperky sú lesklé posolstvá lásky, ktoré nosíme so sebou. Tento rok už nemusíte dlho premýšľať o tom, čím potešíte svojich najbližších.
Foto: 
ALOve

V ALOve nájdete tie najkrajšie diamantové darčeky, ktoré vykúzlia šťastný úsmev všetkým obdarovaným. Vyberať si môžete zo širokej ponuky luxusných, elegantných i moderných diamantových šperkov PRE ŇU, taktiež z kolekcie štýlových shamballových náramkov PRE NEHO, či trblietavé vianočné darčeky aj PRE TÝCH NAJMENŠÍCH. Ukážte svojim milovaným, ako veľmi sú pre vás výnimoční.

V ponuke ALOve nájdete dokonalý vianočný darček už od 83 €.

Tip na darček pre ňu

O trblietavých náušniciach, alebo náhrdelníku s karátovým diamantom tajne sníva snáď každá žena. Tieto ikonické a nadčasové kúsky sa skvele kombinujú s ostatnými šperkami a hodia sa na každú príležitosť. Ak sa obzeráte po niečom veľmi špeciálnom, alebo hľadáte váš nový rodinný klenot, nechajte sa okúzliť celodiamantovými šperkami s veľkolepým dizajnom, ktorý je inšpirovaný žiarou najjasnejšej hviezdy nočnej oblohy.

224800418z.b.b.jpg

Foto: 
ALOve


Tip na darček pre neho

Shamballové náramky majú svoje korene v tibetskej kultúre a v budhizme. Okrem toho, že vyzerajú veľmi štýlovo a elegantne, skrývajú v sebe aj energiu, ktorá pozitívne pôsobí na ich nositeľa. Náramky pre mužov od ALOve dodávajú vnútornú silu, rozhodnosť a autoritu v ten pravý čas.


Tip na darček pre najmenších

Privítanie potomka na svet, narodeniny ratolestí, či šperk ako darček za narodenie dieťaťa - to všetko si môžete už navždy pripomínať zlatými šperkami ALOve, ktoré klenotníci ozdobili trblietavými diamantmi. Inšpirujte sa výberom šperkov vhodných ako darček pre čerstvú mamičku a aj ako prvý šperk pre malé dievčatko, alebo chlapčeka. Potešte vaše malé poklady roztomilými náušničkami, náramkami, alebo náhrdelníkmi v troch farbách zlata s diamantovými príveskami.

274030522r_1.png

Foto: 
ALOve

www.alove.sk

- - Inzercia - -