Dnes je sobota, 25.september 2021, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! SÚŤAŽ: Pochváľte sa najzvláštnejším vianočným darčekom

január 07, 2021 - 11:15
Prednedávnom sme tu mali Vianoce a ja pevne verím, že aj napriek nepriaznivým podmienkam vzhľadom na dobre známe opatrenia, ste si ich naplno užili. Prirpavili sme pre vás súťaž, v ktorej hľadáme ten NAJZVLÁŠTNEJŠÍ vianočný darček, aký ste dostali.
Foto: 
Giftpundits.com from Pexels

Je pravda, že čím sme starší, tým si viac užívame pokoj a dobrú večeru, no predsa len sa v každom z nás skrýva kúsok malého dieťaťa, ktorému sa rozžiaria oči pri pohľade na lesklý baliaci papier obopínajúci nejaký neznámy objekt.

Samotný darček skutočne nemusí byť obrovský či masívny. Poteší aj malinký, napríklad kľúč k vile na pobreží Kuby. Ale nie, žartujem. Úplne stačí, keď ho darujete zo srdca. Samozrejme sa do toho nerátajú ponožky, pretože tie sa veru stali symbolom vianočných darčekov a ostanú ním už na veky vekov. Každopádne akákoľvek snaha, vyčariť druhým úsmev na tvári sa počíta.

Sem tam sa však stane, že to akosi neodhadnete a aj napriek nevinnému úmyslu bude váš dar, no, povedzme nevhodný. Konkrétne v mojom prípade to vďakabohu neplatí, lebo ja a moji priatelia sa doslova pretekáme v tom, kto prinesie väčšiu blbosť. Naozaj sa vám oplatí to raz vyskúšať. Prinajmenšom sa neskutočne pobavíte a zároveň budete mať možnosť vidieť, čo sú vaši známi schopní vymyslieť akonáhle dostanú priestor na kreativitu.

Spoločná zábava vzniká zdieľaním historiek a práve preto máte možnosť podeliť sa s nami na facebookovej stránke Ženského webu o najzvláštnejší darček, aký ste kedy v živote dostali.

VÝHERCOVIA:

Tomi Agocs, Eva Šimova a Janka Jurasova

- - Inzercia - -