Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! SÚŤAŽ: Potešte svojho juniora – vitamínmi a ponožkami!

apríl 22, 2021 - 00:53
Po dlhých mesiacoch dištančného vyučovania sa deti postupne vracajú do školských lavíc a mnohým rodičom sa konečne uľaví.
Foto: 
Biomin

Posledné obdobie rozhodne nebolo jednoduché a všetkých obetavých rodičov chce BIOMIN potešiť milým darčekom. Slovenská farmaceutická spoločnosť BIOMIN a značka Fusakle sa spojili a vytvorili česko-slovenský originál: kvalitný výživový doplnok IMUNO PROTECT JUNIOR na podporu imunity s pribalenými ponožkami značky Fusakle. Jedinečná kombinácia vitamínov C, D a zinku posilní imunitný systém, ktorý bol dlhodobo netrénovaný. Imunita detí tak bude pri návrate do kolektívu vystavená veľkej skúške! Podporte ju s pomocou výživového doplnku IMUNO PROTECT JUNIOR. Je bez pridaného cukru, lepku či laktózy a vášmu potomkovi vystačí na 2 mesiace. Ponožky s veselým motívom deťom hneď zlepšia náladu a ranné vstávanie bude razom príjemnejšie. Limitovanú edíciu zoženiete v lekárňach alebo v e-shope na www.bio-min.sk  

Súťaž! Traja z vás vyhrajú kvalitný slovenský výživový doplnok IMUNO PROTECT JUNIOR pre deti od 6 rokov v darčekovom balení s Fusaklami. Stačí ak splníte jednoduchú podmienku: Označte do komentára na Facebooku stránky Ženský Web pod tento príspevok jedného priateľa, ktorý by sa tejto výhre potešil. 

Žrebujeme dňa 27.4. 2021 a meno víťaža bude uverejnené v popise fb postu. 

- - Inzercia - -