Dnes je streda, 07.december 2022, meniny má: Ambróz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Princ William a Kate Middleton: Babička kráľovských detí prezradila, čo má s nimi v pláne cez vianočné sviatky

november 30, 2021 - 16:00
Babička kráľovských potomkov, princa Georgea, princeznej Charlotte a princa Louisa, Carole Middleton na svojom Instagrame prezradila, akými dekoráciami a prečo plánuje privítať cez prázdniny svoje vnúčatá.
Foto: 
Shutterstock

„Tento december budem potrebovať niekoľko týchto nezbedných trpaslíkov, aby som ich poskrývala po dome a rozosmiala moje vnúčatá,“ napísala k obrázku škandinávskych trpaslíkov, nazývaných aj Tomte, krásna mama vojvodkyne z Cambridge, Carol, 66.

royal_1.jpg

Trpaslíci, ktorých babička malých princov a princeznej plánuje poschovávať u seba doma
Instagram Carol Middleton
Foto: 
instagram Carol Middleton

Babička Middletonová sa vždy utvrdzuje, že kráľovské deti a ich bratranci nie sú počas štedrého dňa príliš ohúrení. Robí to tak, že im vianočné ponožky naplní malými darčekmi, ktoré ich zabavia hneď od momentu ako vstanú. "Prišla som na to, že aj najmenší darček môže byť ten, ktorý deťom prinesie najviac zábavy a potešenia,“ uviedla na svojom Instagrame ešte v roku 2020. (pozn.redakcie: Vo Veľkej Británii sa vianočné darčeky rozdávajú ráno 25. decembra)

S príchodom Vianoc fanúšikov kráľovskej rodiny zaujíma aj zdravotný stav kráľovnej. Ako uvádza instagramový profil Vojvodkyne z Cambridge Kate Middleton: „Kráľovná sa po tom, ako si natiahla chrbát, cíti omnoho lepšie a teší sa na tradičné rodinné Vianoce v Sandringhame.“

royal_3.jpg

Kráľovská rodina
Kráľovská rodina
Foto: 
instagram _kate_middleton_royal


Profil tiež uvádza, že sa William a Kate dostavia na Vianočnú omšu v Kostole svätej Magdalény v  Sandringhame so svojimi deťmi, pričom pre malého princa Louisa to bude vôbec prvé vystúpenie počas Vianoc.

- - Inzercia - -