Dnes je pondelok, 06.apríl 2020, meniny má: Irena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ďalšie ocenenie pre Leonarda DiCapria! Do zbierky chýba už len Oscar

február 01, 2016 - 12:32
V sobotu sa uskutočnilo odovzdávanie ocenenia Screen Actors Guild Awards, poslednej súťaže medzi hercami pred odovzdávaním Oscarov. Leonardo DiCaprio, ktorému sa zlatá soška už niekoľko rokov vyhýba, získal za herecký výkon vo filme The Revenant okrem Zlatého glóbusu aj SAG Awards. Herec, ktorý nepretržite čaká na najvýznamnejšie filmové ocenenie, sa zo sobotného víťazstva ani netešil. Herecká kolegyňa Kate Winslet sa tešila za neho.

Hovorí sa, že medzi Kate Winslet a Leonardom DiCapriom panuje obrovská nevraživosť. Štyridsaťročná herečka však všetkým neprajníkom ukázala, ako veľmi sa mýlia. Ona sama súťažila o ocenenie SAG za najlepší herecký výkon za film Steve Jobs a ani ju nezamrzelo, že prehrala. „Aby som bola úprimná, tak veľmi som sa sústredila na Lea, že vyhral a bola som taká nadšená pre neho,“ povedala po udeľovaní cien Kate Winslet. Smiala sa, tlieskala a objímala Leonarda DiCapria, ktorý sa po vypočutí svojho mena rozbehol rovno do jej náručia.

Pre štyridsaťjedenročného herca ide o prvé víťazstvo SAG Awards, hoci nominovaný až 9-krát. Teraz mu všetci držia palce, aby sa na neho usmialo šťastie aj 28. februára, pri odovzdávaní Academy Awards, teda Oscarov. Doteraz získal 6 nominácií, no na víťazstvo nepremenil ani jednu z nich.

Zuzana Čapčíková
Zdroj: Elle

Foto: SITA/AP, Shutterstock
Video: YOUTUBE, Instagram

- - Inzercia - -