Dnes je piatok, 10.júl 2020, meniny má: Amália
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Enrique Iglesias krvácal počas svojho koncertu v Mexiku!

jún 03, 2015 - 01:30
Štyridsaťročný spevák hitov Bailando, I Like It či Hero sa poranil počas sobotňajšieho koncertu v Mexiku. K zraneniu došlo, keď sa snažil chytiť kameru nad pódiom. Iglesias napriek svojmu vážnemu zraneniu dokončil koncert.
Španielsky spevák Enrique Iglesias musel v pondelok absolvovať operáciu ruky, ktorú si poranil sobotu na koncerte v mexickej Tijuane. Štyridsaťročný interpret si porezal prsty, keď sa snažil chytiť lietajúci dron s kamerou, ktorý nakrúcal publikum. Iglesiasa ošetrili priamo na pódiu. Napriek tomu, že lekári spevákovi odporučili, aby koncert okamžite prerušil, vystupoval ešte ďalších 30 minút. Enrique si dokonca vlastnou krvou na svoje tričko nakreslil srdce. Fanúšikovia speváka označili Enriqueho na sociálnych sieťach za skutočného hrdinu, pretože napriek vážnemu zraneniu koncert dokončil.
 
 
Následne ho s obviazanou rukou a zakrvaveným tričkom, letecky presunuli do Los Angeles, kde navštívil špecializovaného lekára. Hudobníkov manažment prostredníctvom facebooku informoval fanúšikov, že spevákova operácia trvala dlhšie, než sa očakávalo. Stav charizmatického speváka je horší než sa podľa prvotných odhadov očakávalo a zotavovať sa bude niekoľko týždňov.  
 
 
Dušan Marko, Zdroj: Billboard.com Foto: Twitter, Facebook

- - Inzercia - -