Dnes je utorok, 28.január 2020, meniny má: Alfonz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kúpalisková inšpekcia

júl 10, 2012 - 11:19
Naša redakcia pre vás zisťovala, ako sú na tom bratislavské kúpaliská. Ktoré sú predražené a ktoré naopak ponúkajú služby za skvelé ceny?

 

Ako prvé sme navštívili kúpalisko Delfín, ktoré je skryté medzi panelákmi v bratislavskom Ružinove. Vstupné je tri eurá, čo je bežná cena kúpalísk. Ostatné služby sú tiež za prijateľné ceny, napríklad prenájom lehátka je za 1,50 eur. K dispozícii sú dva bazény, z toho jeden detský a dva tobogány. K väčšej spokojnosti zákazníkov zriadili okrem horného bufetu na terase aj ďalší a tak odstránili dlhé rady na osviežujúci chladený nápoj či niečo na zasýtenie.

Na spokojnosť so službami, ktoré kúpalisko ponúka, sme sa opýtali aj dvadsaťtriročného Petra: „Páči sa mi tu najmä preto, že je to v meste neďaleko môjho bydliska, ceny sú tu super a voda príjemná. Jedlo je tu tiež veľmi dobré“.

Od zodpovednej vedúcej kúpaliska sme sa dozvedeli, že priemerná denná návštevnosť kúpaliska je okolo 1 300 ľudí, otvorené býva od 10-tej hodiny ráno do 21.00 hod. večer, avšak pri týchto extrémnych horúčavách otvárajú už o hodinu skôr.  
Na osvieženie je k dispozícii nonstop tečúca pitná voda. 

Neváhajte, neseďte doma a hor sa do vody! Kúpalisko Delfín je rozhodne na to ako stvorené. 


Autor: Marek Bereš
Foto: Dušan Kittler
Video: Marek Bereš 

- - Inzercia - -