Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ivana Gottová: Odhalila tajomstvo

október 13, 2010 - 10:38
Maličká Ivana Macháčková už od detstva tvrdo pracovala na svojom budúcom šťastí. Svojho manžela si vybrala ešte ako dievčatko a neúnavne o ňom snívala a trénovala si svoj podpis ako vydatá. Dnešná pani Gottová už ako dieťa praktizovala metódu, ktorá svoj boom zažíva v posledných rokoch.
Foto: 
Na tému, ako získať to, po čom túžite, vychádzajú v posledných rokoch doslova stovky kníh. Zhodujú sa v tom, že je dôležité svojmu prianiu uveriť a správať sa, akoby sa už naplnilo. Často si svoj sen v hlave predstavovať a takýmto spôsobom do vesmíru vysielať signál, ktorý usmerní energiu, aby vám pomohla získať to, po čom túžite. Zdá sa, že manželka božského Karla Gotta odhalila tieto metódy dávno pred tým, než sa masovo rozšírili. Keď sa vydala za najžiadanejšieho starého mládenca v susednej Českej republike a pomaly aj v okolitých krajinách, všetci boli zvedaví, ako sa jej to podarilo. Už vtedy sa netajila tým, že budúceho životného partnera si vybrala ešte ako malé dieťa.

Fascinovalo ju preškrtnuté T
Karel Gott bol preslávený nielen množstvom mileniek, ale aj tým, že ich posielal domov ešte pred úsvitom a už vonkoncom sa žiadnej k nemu nepodarilo nasťahovať. To všetko mala v ďalekej budúcnosti zmeniť malá Ivanka Macháčková, pre ktorú bol spevák od detstva idolom. „To Karlovo dvojité preškrtnuté T som videla odmalička a napodobňovala som ho už ako malá,“ prezradila otvorene po sobáši žena, ktorej sa nielenže podarilo nasťahovať k nemu do vily, ale dokonca ju požiadal o ruku. Preto, keď sa stala jeho zákonitou manželkou, nemusela si na nový podpis nijako zvlášť zvykať, pretože so svojím novým priezviskom, práve tak ako odporúča motivačná literatúra, bola už dávno zžitá. To, čo dnes na stránkach kníh ako Tajomstvo, Kľúč alebo Objednávky z vesmíru hltajú milióny ľudí, dievčatko praktizovalo pred rokmi.

Autor: MÁRIA ŠIDLOVÁ
Foto: TV Prima, Isifa, ČTK

- - Inzercia - -