Dnes je pondelok, 06.júl 2020, meniny má: Patrik, Patrícia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Mal strach zo sexu

máj 18, 2011 - 11:18
Herec Matthew Morrison (32), ktorý sa preslávil ako učiteľ Will Schuester zo seriálu Glee, dostal od otca, pôrodného asistenta tak podrobnú sexuálnu výchovu, až sa začal báť sexu. Otec ho totiž strašil obrázkami pohlavných chorôb.
Najnovšie sa v seriály objavila Gwyneth Paltrow ako vaša priateľka. Môžeme očakávať ešte veľa horúcich scén medzi vami dvoma?
Vždy keď sú Will a Holly spolu, tak je to medzi nimi vášnivé!

Aké to je mať v tejto sérii takú veľkú hviezdu?
Holly Holliday je naozaj vynikajúca zápletka. Mať v hre Oscarovú herečku znamená, že každý sa snaží podávať skutočne áčkový výkon. To je skvelé, dvíha to latku.

Boli by ste rád, keby nehrala len v tejto sérii, ale ostala stálou postavou?
Rozhodne by som to uvítal, práve tak ako všetci zo seriálu. Ale nemyslím si, že je to možné, keďže má rodinu v Londýne. Už som ju o to prosil, ale nemyslím, že sa tak stane.

Fotografi vás spolu už nafotili aj mimo práce. Stali ste sa priateľmi?
Presne tak. Keď spoznáte niekoho, kto dosiahol také obrovské úspechy, ale pri tom ostal pohodovým a milým človekom... Naozaj chcem vedieť, ako to robí.

Dostali ste sa k nej úplne blízko. Ako vonia?
Ako sladký letný dážď.

V seriáli ste ako otec museli zvládnuť aj rozhovor o sexe s vaším synom Kurtom. Viedli niekedy aj vaši rodičia s vami takýto dialóg?
Môj rozhovor na tému vtáčikov a včeličiek bol impozantný. Môj otec je asistent pri pôrodoch,ktorý pomáha novorodeniatkam prichádzať na svet. Takže kedykoľvek prišiel domov z práce a porozprával mi napríklad o tom, že bol pri pôrode dvanásťročnej školáčky. Mal veľkú knižku, kde mal veľmi názorné obrázky následkov každej jednej pohlavnej choroby a každú jednu mi ukázal. Keď som dospieval, mal som preto zo sexu úplnú hrôzu. Takže túto tému mi vysvetlil naozaj mimoriadne dôsledne.

V seriáli je čoraz viacej „muckania“...
Nuž, stredná škola je samé bozkávanie, a ľudia v seriáli sa bozkávajú každý týždeň. O tom bola stredná škola aj pre mňa. Ale myslím si, že celé je to v prvom rade o zábave a že ľudia seriál majú naozaj radi.

Budú ďalšie originálne pesničky špeciálne pre Glee?
Nieže by som to vedel s istotou. Ale myslím si, že tento seriál je skvelým priestorom, ktorý si zaslúži originálnu hudbu.

Vo Veľkej Británii odštartuje v lete The Glee Live Tour. Budete na nej aj vy?

Nie, ja sa vlastne momentálne chystám na svoje vlastné svetové turné so svojim albumom.

Wow! A čo môžeme od toho očakávať?
Dobrá otázka! Predovšetkým mňa, budem spievať osemnásť pesničiek za sebou. Každý deň tvrdo pracujem na svojom hlase a pripravujem sa, aby som mohol vyraziť.

Ako zvládate zmenu, ktorá nastala vo vašom živote, odkedy hráte v Glee?

Je to poriadna jazda! Počas našej minuloročnej prestávky sme mali tri mesiace voľno. No celý čas som strávil písaním pesničiek v Londýne, New Yorku a LA. A každý víkend som nahrával. Takže už umieram túžbou po svojej posteli – nemôžem sa dočkať, kedy sa vyspím!

Aký bol prvý hudobný nástroj vo Vašom živote?

Gitara, ale potom som si uvedomil, že ukulele má len 4 struny, a v porovnaní so šiestimi je to omnoho ľahšie.

Myslíte, že budete niekedy režírovať nejaký diel Glee?

Jasné, rozhodne v tretej sérii... To by sa mi naozaj páčilo.

Čo ste v seriáli ešte nerobili, čo by ste si chceli skúsiť?
Už som rapoval, skákal salto z múrika. Najbližšie by som si chcel v seriáli skočiť padákom!

Máte ešte stále obavy o úspech seriálu?
Glee je monštrum – toto nik neočakával. Globálny fenomén. Toto som si nedokázal predstaviť ani vo svojich najdivokejších snoch. Som šťastný muž.

Autor: RED., zdroj Star -UK
Fot: ANC

- - Inzercia - -