Dnes je štvrtok, 09.apríl 2020, meniny má: Milena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Najhoršie chudnutie zažila po pôrode

júl 29, 2010 - 16:17
Štíhla herečka Gwyneth Paltrow (37) nemá svoju postavičku zadarmo. Priznala, že chudnutie po druhom tehotenstve bolo jednou z najťažších vecí v jej živote.

Po prvom dieťati sa plavovláska zbavila nadbytočných kilogramov poľahky. „Ale po druhom pôrode to išlo naozaj sťažka. Stále sa to na mne držalo,” posťažovala sa herečka. „Naozaj to nebolo ľahké, a keď som začala, bola to vôbec najťažšia vec, akú som kedy robila,“ otvorene sa rozhovorila o svojom boji s popôrodným bruchom. Jej averziu k chudnutiu jej pomohli prekonať výsledky. „Keď som videla, ako sa to zlepšuje, proste ma to motivovalo, aby som to zvládla a pokračovala,“ prezradila.

Veľmi vďačná je aj svojej trénerke, ktorá jej pomohla prekonať najťažšiu prvú fázu po narodení malého Mosesa. Gwyneth je presvedčená, že ani ostatné ženy si nemusia zúfať, pretože každej jednej sa môže podariť schudnúť práve tak ako jej. „Každá si môže nájsť čas na cvičenie. Môžete to robiť trebárs aj v izbe, kde je vaše bábätko,“ navrhla hviezda riešenie, ktoré použila ona sama. „Nespočetne veľakrát som na sebe makala, zatiaľ čo deti lozili okolo mňa,“ so smiechom popísala svoje cvičebné prostredie.

Autor: RED
Foto: S.A.

- - Inzercia - -