Dnes je piatok, 06.december 2019, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vychudnuté telo si maskuje dlhým kabátom!

máj 28, 2010 - 13:02
Speváčka Jana Kirschner (32) po dlhej dobe zavítala z Anglicka, kde už takmer šiesty rok žije, do Bratislavy a svojich fanúšikov poriadne prekvapila. Bývalá modelka, ktorá bola vždy typ ženy krv a mlieko, totiž výrazne schudla, a tak dnes vyzerá skôr ako kosť a koža.
Brunetka sa po niekoľkých mesiacoch objavila vo svojej rodnej domovine, aby odprezentovala najnovší album. V súvislosti s ním už preto absolvovala aj prvé hudobné vystúpenia. V susedných Čechách sa dokonca zúčastnila koncertu na podporu detských domovov. Keď ju však fanúšikovia zbadali na pódiu, zostali v šoku. Z ich niekdajšej Jany Kirschner totiž zostala len polovička.

Kosť a koža
Brunetka si zrejme úbytok na váhe dobre uvedomuje. Inak si ťažko vysvetliť fakt, že aj napriek nádhernému slnečnému počasiu, ktoré bolo počas jej charitatívneho hudobného vystúpenia, sa Jana po celý čas nevyzliekla z dlhého kabátu. Ten zahaľoval jej kostnaté telo, no pozornému oku neuniklo, že z rukávov Kirschnerke trčali iba vychudnuté žilnaté ruky a štíhle nohy ako nikdy predtým. Tiež na jej prepadnutej tvári bolo jasne vidieť, že za posledné obdobie musela rapídne schudnúť. Pri minulotýždňovom rozhovore v rannej rádiovej šou dokonca priznala, že najnovšie sa ulicami Londýna premáva len na bicykli. Dúfajme teda, že dôvodom, pre ktorý bývalá modelka prišla o svoje ženské krivky, je len prehnané športovanie a nie niečo vážnejšie.

Autor: RED
Foto: Showpix.

- - Inzercia - -