Dnes je utorok, 28.január 2020, meniny má: Alfonz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

The Color Run zafarbil Bratislavu!

august 09, 2015 - 21:51
Bratislava bola v sobotu dozaista jedným z najšťastnejších miest na svete. Tisícky ľudí sa zišlo v dobrej nálade v areály dostihovej dráhy v Petržalke, kde si užili beh plný farieb. Prvý ročník behu pod názvom The Color Run dopadol na výbornú a ŽenskýWeb.sk bol pri tom!
Takýto beh Bratislava ešte nezažila! Na rozdiel od iných pretekov išlo naozaj o zábavu. The Color Run včera v našej metropole spojil celé Slovensko, ktoré si naplno vychutnalo záplavu farieb. Medailu dostal každý zúčastnený, bez ohľadu na to, či do cieľa dobehol prvý alebo posledný. Päť kilometrov plných smiechu a dobrej energie podporili aj mnohé známe tváre. Ambasádorkami tohto ročníku sa stali moderátorky Soňa Skoncová a Stanka Pavolová, ktoré si beh vyskúšali na vlastnej koži.
 
 
Celú akciu moderoval obľúbený Roman Juraško. Pre návštevníkov bol pripravený bohatý program plný rôznych vystúpení. Zabehnúť a podporiť tak svoje zdravie si prišla aj redakcia ŽenskéhoWebu. My, ale aj každý účastník behu obdržal balíček, ktorého súčasťou bolo tričko, čelenka, špeciálna farba či tetovačky. 
 
The Color Run vznikol v roku 2012 a za tú dobu sa stal vďaka viac ako miliónu účastníkov najväčšou bežeckou udalosťou na planéte. Po celom svete si ho užívajú ľudia bez rozdielu veku či pohlavia. Vďaka absencii časomiery a rozhodcov je pretek vhodný aj pre uplných začiatočníkov.
 
Autor: Dušan Marko

- - Inzercia - -