Dnes je pondelok, 17.jún 2019, meniny má: Adolf
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ (UKONČENÁ): Zažite Grand Silvester v Hoteli TATRA!

november 11, 2014 - 12:55
Máte už plán na tohtoročnú silvestrovskú noc? Ak nie, využite ponuku Hotela Tatra****, a zažite neopakovateľný večierok!
GRAND SILVESTER v Hoteli TATRA****: Zažite neopakovateľný silvestrovský večierok GRAND SILVESTER v štýle 20. a 30. rokov minulého storočia, inšpirovaný populárnym filmom Veľký Gatsby. Vychutnáte si exkluzívnu 4-chodovú večeru s prípitkom, sprevádzať Vás bude živá hudba úspešného swingového quintentu Fascination Band, skúsite šťastie v tombole a DJ bude hrať až do skorého rána. Okrem toho máme pre Vás pripravené ďalšie prekvapenia pre spestrenie večera. Nechajte sa uniesť noblesnou atmosférou a oslávte koniec roka vo veľkom štýle. Bude to nezabudnuteľná noc!
 
Dress code: Semi formal, resp. štýl 20. a 30. rokov minulého storočia.
 
 
Podmienky: Rezerváciu je potrebné urobiť vopred a to čo najskôr, písomne e-mailom na adresu rezervacie@hoteltatra.sk,alebo telefonicky na čísle 02/592 72 123.
Platbu je potrebné vykonať osobne na recepcii hotela alebo bankovým prevodom najneskôr do 15. 12. 2014 na základe potvrdenia o rezervácii. Rezervácie, ktoré nebudú uhradené do stanoveného termínu budú zrušené. V cene ubytovania nie je zahrnutá mestská daň za ubytovanie vo výške 1,65 €/osoba/noc.
 
Zdroj: red
Foto: Thinkstock, Hotel Tatra

- - Inzercia - -